Klikając „Akceptuję”, zgadzasz się na przechowywanie plików cookie na swoim urządzeniu w celu usprawnienia nawigacji w witrynie. Zobacz naszą Politykę Prywatności, aby uzyskać więcej informacji.

o nas

5Styl tworzą ludzie z pasją.
Poznaj nasz team!

NASZA HISTORIA


Poznaliśmy się na basenie ponad 15 lat temu. Na początku nasza relacja opierała się głównie na rywalizacji, ale z czasem poznaliśmy się lepiej i zaprzyjaźniliśmy się.

Wiele lat później przyjaźń i miłość do pływania skłoniła nas do tego, aby dzielić się swoimi pasjami z innymi, pokazując, że pływanie i sport to piękna przygoda. W 2016 roku powstała Akademia Zajawki 5Styl. Pierwszy zorganizowany przez nas warsztat - 'Pływanie po amerykańsku' przyciągnął wielu rodziców i dzieci, którzy w tym samym czasie mogli zdobyć wiedzę - dzieci na basenie i podczas zajęć na sali, a rodzice podczas wykładu z dietetyki i psychologii prowadzonych przez doświadczonych specjalistów w danej dziedzinie.  

Pływanie otworzyło przed nami wspaniały świat, dało możliwość zwiedzenia pięknych miejsc oraz poznania niesamowitych osób oraz nawiązania przyjaźni, które trwają po dzień dzisiejszy. Pływanie pozwoliło nam wykształcić w sobie pewność siebie. Dzięki pływaniu ukształtowały się nasze charaktery. To właśnie ten sport nauczył nas wytrwałości, cierpliwości i konsekwencji, udzielając wielu życiowych lekcji. Chcemy dzielić się naszą wieloletnią wiedzą i nabytym doświadczeniem z innymi adeptami pływania. Młodzi, aspirujący sportowcy poszukują inspiracji i wzorów do naśladowania, a my chcemy im w tym pomóc, wskazując właściwą drogę do rozwoju talentu i pasji.

Chcemy, aby zarówno dzieci, jak i dorośli mogli czerpać radość i satysfakcję z uprawiania tego pięknego sportu. Sport pozwala kształtować charakter i system wartości, niezależnie od wieku. Dlatego jeśli chcesz rozpocząć swoją przygodę z pływaniem - nie czekaj! Skontaktuj się z nami i przyjdź na pierwsze zajęcia. Mocno wierzymy, że przekazane przez nas wartości i zamiłowanie do sportu sprawią, że będziecie chcieli iść tą drogą razem z nami. Zapraszamy do wspólnego zajawkowania!

nasz trenerski dream team

Portrait photo of co-founder Dan
Paweł Korzeniowski
Kocha gry i rywalizację w każdym wydaniu.
Jest miłośnikiem książek o inwestowaniu.

Paweł to prawdziwa legenda polskiego sportu. Mistrz Świata i wielokrotny Mistrz Europy. 'Korzeń' reprezentował nasz kraj na Igrzyskach Olimpijskich aż 5-krotnie, a na Igrzyskach w Tokio 2020 pełnił honorową funkcję Chorążego reprezentacji.

Portrait photo of co-founder Dan
Marcin Cieślak
Jest założycielem amerykańskiego start-upu Phlex.
W wolnych chwilach Marcin pływa na desce kitesurfingowej lub gra w szachy.

Marcin to nasz Olimpijczyk z Londynu, ale także absolwent drużyny University of Florida Gators, w której wielokrotnie sięgał po tytuły Mistrza prestiżowej ligi NCAA. Na arenie międzynarodowej ma w swoim dorobku kilka medali mistrzostw Europy oraz mistrzostwo ligi ISL.

Portrait photo of co-founder Dan
Zosia
Zosia to trener pływania i psycholog w jednym. Studia w Stanach Zjednoczonych na University of Saint Leo Florida pozostawiły w niej otwartość i ciekawość ludzi i świata, więc na treningu na pewno zapyta Cię o Twoją historię i zainteresowania. Na zajęciach dba o to, aby każdy uczestnik był zaangażowany i dobrze się przy tym bawił.
Portrait photo of co-founder Dan
Kacper Majchrzak
Kacper to 3-krotny Olimpijczyk: z Londynu, Rio oraz Tokio. Wielokrotny rekordzista Polski w stylu dowolnym (można powiedzieć, że jest specjalistą od freestyle’a!) Kacper uwielbia dzielić się swoją sportową wiedzą, dlatego znalazł się w naszej drużynie Pływaków na 5!
Portrait photo of co-founder Dan
Nikola
Nikola to wiecznie uśmiechnięta, pozytywna specjalistka od pierwszego kontaktu z wodą. Prowadzi zajęcia z najmłodszymi, gdzie głównym celem lekcji jest dobra zabawa, ale również nauka prawidłowego oddechu w wodzie i przełamywanie swoich lęków np. przed zanurzeniem głowy.
Portrait photo of co-founder Dan
Matylda
Matylda kocha sport w każdym wydaniu, dlatego świetnie odnalazła się w naszej 5Stylowej ekipie. Uwielbia pracę z dziećmi i młodzieżą. Potrafi znaleźć wspólny temat rozmowy na zajęciach z każdym adeptem pływania.
Portrait photo of co-founder Dan
Alicja Tchórz
Ala to złota medalistka Mistrzostw Europy z Glasgow. Olimpijka z Londynu, Rio oraz Tokio. Znana jest ze swojej waleczności oraz miłości do sportu. Ala chętnie angażuje się w wiele projektów, zarówno w świecie pływania, jak i poza basenem.  
Portrait photo of co-founder Dan
Marta
Marta uwielbia pracę z dziećmi, a dzieci odwzajemniają tę miłość! Na co dzień pracuje w szkole specjalnej, jest oligofrenopedagogiem. Posiada ogromną wiedzę pedagogiczną i niespotykany talent do komunikacji z młodymi ludźmi. To sprawia, że jej podejście do młodych zawodników jest naprawdę wyjątkowe.
Portrait photo of co-founder Dan
Łukasz
Łukasz to nauczyciel szkoły podstawowej, który od dziecka jest związany z pływaniem. Były zawodnik zarówno pływania jak i triathlonu, obecnie trener dzieci, młodzieży i dorosłych. Potrafi zarazić swoją pozytywną energią każdego zawodnika!
Portrait photo of co-founder Dan
Kacper Stokowski
Najmłodszy z paczki SuperPływaków, wnosi do ekipy dużo radości i pozytywnej energii! Świeżo upieczony Olimpijczyk z Tokio. Obecnie Kacper studiuje na uniwersytecie NC State w USA, a niedawno sięgnął po swój pierwszy tytuł Mistrza NCAA.
Portrait photo of co-founder Dan
Adam
Adaś to aktywny zawodnik specjalizujący się w sportowym ratownictwie wodnym. To obecny Mistrz Europy i Vice Mistrz Świata! Na co dzień reprezentuje barwy 5Stylu w zawodach pływackich oraz prowadzi zajęcia nauki i doskonalenia pływania dla dzieci i dorosłych.
Portrait photo of co-founder Dan
Sylwia
Sylwia to była zawodniczka pływania, która posiada dużą wiedzę na ten temat. Teraz wykorzystuje swoje doświadczenie jako trener w naszej Akademii, a dzieci, zarówno młodsze jak i starsze, ją uwielbiają! To kreatywna, artystyczna dusza, więc na zajęciach dzieci szlifują nie tylko umiejętności w wodzie, ale także pobudzają swoją wyobraźnię poprzez ciekawe zabawy i pomysły Sylwii.
Portrait photo of co-founder Dan
Ada
Ada to trenerka pływania z pasją. Na jej zajęciach każdy początkujący pływak jest uśmiechnięty, ale Ada wie jak motywować, aby ćwiczenia były skuteczne i wykonywane prawidłowo! Fun fact Ady jest taki, że jej drugą pasją oprócz pływania są zwierzęta. Przez chwilę można ją było nawet spotkać w warszawskim ZOO jako opiekun!
Więcej o Nas

NASZE WARTOŚCI

Nasz team tworzą Olimpijczycy, trenerzy, psychologowie i nauczyciele, ale każdy z nas to też po prostu sportowy zajawkowicz. Kochamy sport i zdrową rywalizację w każdej formie i mocno wierzymy w to, że w życiu każdego człowieka aktywność fizyczna powinna być częścią codziennej rutyny.

potęga umysłu

Sportowe zajęcia i wyjazdy to doskonały czas na kształtowanie charakteru i odkrywanie własnego systemu wartości

Cierpliwość

Systematyczny progres w sporcie wymaga skupienia oraz zaangażowania. Sport to doskonała lekcja cierpliwości, ponieważ efekty naszej pracy nie są widoczne od razu

Zdrowie i Kondycja

Aktywność fizyczna pomaga w utrzymaniu zdrowia, budowaniu siły i kondycji oraz zachowaniu sylwetki, która nam odpowiada. Przyczynia się również do poprawy pewności siebie

Rozwój

Zdrowa, sportowa rywalizacja umożliwia kształtowanie i wzmacnianie charakteru, a pierwsze sukcesy i porażki uczą lepszego zrozumienia własnych emocji i generują chęć zweryfikowania swoich umiejętności. Sport kształtuje inteligencję emocjonalną oraz kompetencje społeczne.

Przyjaźń

Aktywny tryb życia uczy nas wiele o inteligencji emocjonalnej oraz pozwala rozwijać umiejętności interpersonalne. Nasze zajęcia i wyjazdy sportowe to świetna okazja do tego, aby zawrzeć nowe znajomości i przyjaźnie z ludźmi, którzy dzielą podobne do nas zainteresowania, pasje i chęć rozwoju.

Sportowy Charakter

Sport to doskonały nauczyciel takich wartości jak: zasady fair play, współpracy, radzenia sobie z nieoczekiwanymi sytuacjami oraz kompetencji społecznych.

Przygoda

Uprawianie sportu jest wspaniałą przygodą, która daje nam poczucie wolności. To z kolei daje nam motywację do działania i dalszego rozwoju.

Dyscyplina

Sport to także walka z własnymi słabościami i ograniczeniami. To nauczyciel dyscypliny, zaradności, samodzielności i wytrwałości w postanowieniach.

poznaj ofertę

Wchodzę w to!

opinie zawodników
i rodziców

Było super, już chcę jechać na kolejny obóz.

Sonia

Było super, już chcę jechać na kolejny obóz.

Sonia

Obóz był super ,atmosfera wspaniała i ludzie Najwspanialsi i wszystkie obozy od paru lat i w przyszłości chcę spędzać na obozie 5 styl

Kacper

Fantastyczna atmosfera, doskonale zorganizowany czas, mnóstwo atrakcji, sympatyczna kadra, dobre warunki pobytu, fajny pomysł z regularnym publikowaniem filmów i zdjęć z obozu. Nasza córka była zachwycona, na pewno pojedzie kolejny raz:)

Helena

Ze wszystkich obozów na jakich byłem ten był najlepszy i już nie mogę się doczekać kolejnego obozu z 5Styl!!!

Antek

Jesteśmy bardzo zadowoleni z pobytu naszej córki na obozie. Wróciła zadowolona, pełna energii i pozytywnych wrażeń. Wiele się też nauczyła. Na pewno wrócimy za rok. Dziękujemy Ekipie 5 styl za pełne zaangażowanie, opiekę i super atmosferę.

Marta

Obóz był rewelacyjny. Świetna kadra. Atmosfera była super. Nie było czasu na nudę. Wszystko dopracowane w najmniejszym szczególe.

Ania

Było fantastycznie. Nie mogę doczekać się letniego obozu.

Grzesiek

Doskonały obóz dla profesjonalistów i początkujących. Atmosfera rewelacyjna, super ekipa.

Maciek

Obóz jak zwykle super! Dużo różnych zajęć dodatkowych oprócz treningów na basenie. Rewelacyjna atmosfera i bardzo miła kadra! Buziaki dla Zosi, Marcina, Pawła i Kacpra :) Jesteście świetni. Na pewno widzimy się w przyszłym roku, albo i zimą :)

Kornelia

Super wykwalifikowana kadra: p. MARCIN CIEŚLAK I p. PAWEŁ KORZENIOWSKI. P. Kacper to jest mistrz dobrego humoru, fajnych dźwięków. Tak i tak bedzie IBIZA! Pani Zosia i Pani Martyna są bardzo opiekuńcze (dla tych najmniejszych), uśmiech nie schodzi z twarzy. Jak nie zaufać takiej kadrze!

Julia

Świetny obóz! Super ludzie!Doświadczeni trenerzy i przemili opiekunowie. Polecam wszystkim,którzy chcą doświadczyć świetnej przygody i mile spędzić czas! 😉

Marysia

Profesjalizm, fachowa organizacja, super atmosfera i wspaniale spędzony czas, takim zdaniem mogę opisać moje wspomnienia z obozu. Teningi pod okiem profesjonalnych trenerów to była czysta przyjemność. Dziękuję za super spędzony czas 😀

Michał

Obóz w Zakopanem był jak zwykle super. Jeździmy z Wami od początku. Dzieciaki czekają na następny!

Maciek

Obóz w Zakopanem to świetna przygoda. Można było doskonalić techniki pływania, czerpać wiedzę od trenerów, rozwijać nowe umiejętności, np. kręcenie vloga. Dodatkowo czas spędzony z przyjaciółmi sprawił, że chciałam tam zostać jeszcze dłużej.

Michalina

Najbardziej na tym obozie podobała mi się atmosfera. Atrakcje, zajęcia i kadra są super! Chciałbym w następny roku przyjechać.

Błażej

Obóz w Zakopanem dostarczył mojemu dziecku niezapomnianych chwil z prawdziwymi fachowcami. Poza treningami dzieci miały możliwość uczestnictwa w warsztatach kreatywnych oraz przeróżnych konkursach i zabawach. Obóz z 5Styl to doskonała forma wypoczynku dla młodych sportowców. Do zobaczenia na kolejnych obozach!

Piotr

odbierz darmową wejściówkę

Zadzwoń do nas lub wypełnij formularz, aby umówić się na darmową lekcję

Dziękujemy! Skontaktujemy się z Tobą mailowo.
Ups! Coś poszło nie tak.