Klikając „Akceptuję”, zgadzasz się na przechowywanie plików cookie na swoim urządzeniu w celu usprawnienia nawigacji w witrynie. Zobacz naszą Politykę Prywatności, aby uzyskać więcej informacji.

o nas

5Styl tworzą ludzie z pasją.
Poznaj nasz team!

NASZA HISTORIA


Poznaliśmy się na basenie ponad 15 lat temu. Na początku nasza relacja opierała się głównie na rywalizacji, ale z czasem poznaliśmy się lepiej i zaprzyjaźniliśmy się.

Wiele lat później przyjaźń i miłość do pływania skłoniła nas do tego, aby dzielić się swoimi pasjami z innymi, pokazując, że pływanie i sport to piękna przygoda. W 2016 roku powstała Akademia Zajawki 5Styl. Pierwszy zorganizowany przez nas warsztat - 'Pływanie po amerykańsku' przyciągnął wielu rodziców i dzieci, którzy w tym samym czasie mogli zdobyć wiedzę - dzieci na basenie i podczas zajęć na sali, a rodzice podczas wykładu z dietetyki i psychologii prowadzonych przez doświadczonych specjalistów w danej dziedzinie.  

Pływanie otworzyło przed nami wspaniały świat, dało możliwość zwiedzenia pięknych miejsc oraz poznania niesamowitych osób oraz nawiązania przyjaźni, które trwają po dzień dzisiejszy. Pływanie pozwoliło nam wykształcić w sobie pewność siebie. Dzięki pływaniu ukształtowały się nasze charaktery. To właśnie ten sport nauczył nas wytrwałości, cierpliwości i konsekwencji, udzielając wielu życiowych lekcji. Chcemy dzielić się naszą wieloletnią wiedzą i nabytym doświadczeniem z innymi adeptami pływania. Młodzi, aspirujący sportowcy poszukują inspiracji i wzorów do naśladowania, a my chcemy im w tym pomóc, wskazując właściwą drogę do rozwoju talentu i pasji.

Chcemy, aby zarówno dzieci, jak i dorośli mogli czerpać radość i satysfakcję z uprawiania tego pięknego sportu. Sport pozwala kształtować charakter i system wartości, niezależnie od wieku. Dlatego jeśli chcesz rozpocząć swoją przygodę z pływaniem - nie czekaj! Skontaktuj się z nami i przyjdź na pierwsze zajęcia. Mocno wierzymy, że przekazane przez nas wartości i zamiłowanie do sportu sprawią, że będziecie chcieli iść tą drogą razem z nami. Zapraszamy do wspólnego zajawkowania!

nasz trenerski dream team

Portrait photo of co-founder Dan
Paweł Korzeniowski
Kocha gry i rywalizację w każdym wydaniu.
Jest miłośnikiem książek o inwestowaniu.

Paweł to prawdziwa legenda polskiego sportu. Mistrz Świata i wielokrotny Mistrz Europy. 'Korzeń' reprezentował nasz kraj na Igrzyskach Olimpijskich aż 5-krotnie, a na Igrzyskach w Tokio 2020 pełnił honorową funkcję Chorążego reprezentacji.

Portrait photo of co-founder Dan
Marcin Cieślak
Jest założycielem amerykańskiego start-upu Phlex.
W wolnych chwilach Marcin pływa na desce kitesurfingowej lub gra w szachy.

Marcin to nasz Olimpijczyk z Londynu, ale także absolwent drużyny University of Florida Gators, w której wielokrotnie sięgał po tytuły Mistrza prestiżowej ligi NCAA. Na arenie międzynarodowej ma w swoim dorobku kilka medali mistrzostw Europy oraz mistrzostwo ligi ISL.

Portrait photo of co-founder Dan
Zosia
Jestem Zosia, trenerka pływania i psycholog w jednym. Studia w Stanach Zjednoczonych na University of Saint Leo Florida nauczyły mnie otwartości i ciekawości ludzi oraz świata. Dlatego podczas treningu na pewno zapytam Cię o Twoją historię i zainteresowania. Dbam o to, aby na moich zajęciach każdy uczestnik był zaangażowany i dobrze się przy tym bawił. Niedawno ukończyłam instruktorski kurs jogi i serdecznie zapraszam Was wszystkich na ten rodzaj aktywności w naszej Akademii. Na moich zajęciach możecie liczyć na sporą dawkę zakręconej, dobrej energii!
Portrait photo of co-founder Dan
Jędrzej
Cześć ! Mam na imię Jędrzej i z pływaniem jestem związany od 7 roku życia, kiedy to zacząłem chodzić na naukę pływania. 10 lat trenowałem w klubie pływackim, a od kilku lat z powodzeniem startuję w zawodach triathlonowych i w zawodach pływackich w kategorii Masters. Mam 10 lat doświadczenia jako trener i instruktor pływania. Jestem absolwentem AWF Warszawa na kierunku wychowanie fizyczne. Posiadam uprawnienia Trenera II klasy z licencją Polskiego Związku Pływackiego oraz Trenera Triathlonu z licencją Polskiego Związku Triathlonu. W swojej pracy stawiam na bardzo pozytywną atmosferę podczas zajęć oraz na ciągły rozwój. Staram się często uczestniczyć w konferencjach szkoleniowych z zakresu treningu sportowego w sportach wytrzymałościowych jak i o tematyce instruktorskiej. Duży nacisk kładę na dokładność, teorię, wideoanalizę i perfekcyjny pokaz, aby mój podopieczny wiedział po co i dlaczego wykonuje określone ćwiczenia i dlaczego dążymy do wypracowania sobie określonej techniki. Kocham kolarstwo, a szczególnie to szosowe. Lubię jeździć po 200-300 km i ciężko trenować, żeby jeździć szybciej :) Poza sportem, w wolnych chwilach gram na gitarze i perkusji. Uwielbiam kupować stare płyty winylowe :)
Portrait photo of co-founder Dan
Maciek
Cześć jestem Maciek! Zainteresowanie sportami wodnymi przejawia się u mnie w przeróżny sposób. Od pływania kraulem na basenie po surfowanie na falach oceanu oraz współpracę z wiatrem przy okazji windsurfingu i kitesurfingu. Środowisko wodne daje mi bardzo duży spokój i komfort i właśnie tym staram się zarazić swoich podopiecznych. Na lekcjach ze mną pokonasz każdy lęk związany z wodą jak i przygotujesz się do zawodów sportowych. Dobra atmosfera na zajęciach w połączeniu z indywidualnym podejściem zapewnią nam szybki progres i dawkę samych pozytywnych wspomnień!
Portrait photo of co-founder Dan
Marta
Jestem Marta i na co dzień pracuję z młodzieżą w szkole specjalnej. Moją przygodę ze sportem rozpoczęłam w szkole podstawowej, gdzie trenowałam pływanie. Z biegiem czasu zainteresowałam się triathlonem. Praca z dziećmi zawsze była moją pasją, już w trakcie studiów prowadziłam zajęcia na basenie. Nic nie daje mi takiej satysfakcji, jak energia, którą dają dzieci. Staram się podejść do każdego zawodnika indywidualnie, aby znaleźć sposób na rozwiązanie każdej obawy. Poza tym jestem miłośniczką wycieczek górskich oraz kultury włoskiej.
Portrait photo of co-founder Dan
Igor
Cześć nazywam się Igor. Przygodę z pływaniem rozpocząłem w szkole sportowej 12 lat temu. Od paru lat trenuję także kolarstwo, które wraz z pływaniem dostarcza mi ogromną dawkę radości i satysfakcji. Jako, że uwielbiam pracować i pomagać ludziom, studiuję medycynę z myślą o zostaniu ortopedą i chirurgiem. Po godzinach lubię gotować i grać na pianinie. Jestem perfekcjonistą, co na treningu przejawia się stopniowym i cyklicznym ćwiczeniem kolejnych elementów stylu dążąc do bezbłędności, ale nie zapominając o zabawie i przyjemności ;)
Portrait photo of co-founder Dan
Agata
Mam na imię Agata. Od dziecka jestem związana z pływaniem i piłką ręczną. Zależy mi, żeby każdy z moich podopiecznych czuł się swobodnie i bezpiecznie w wodzie, dlatego zdecydowałam się zostać ratownikiem wodnym i instruktorem pływania. Nie wybiorę ulubionej dyscypliny sportowej, bo pływanie i piłkę ręczną kocham równie mocno, ale chętnie opowiem o moim ulubionym stylu pływackim i dlaczego jest to akurat ten. Poza sportem interesuję się medycyną.
Portrait photo of co-founder Dan
Adam
Cześć jestem Adaś! Jestem aktywnym zawodnikiem specjalizującym się w sportowym ratownictwie wodnym. Aktualnie jestem Mistrzem Europy i Vice Mistrzem Świata! Na co dzień reprezentuję barwy 5Stylu w zawodach pływackich oraz prowadzę zajęcia nauki i doskonalenia pływania zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Lubię rozmawiać z moimi uczniami o ich zainteresowaniach, czerpię z tego bardzo dużo energii, bo sam kocham przygodę! Poza pływaniem i ratownictwem uwielbiam wszystkie sporty. Jestem też wielkim fanem piłki nożnej, a szczególnie ligi angielskiej.
Portrait photo of co-founder Dan
Natalia
Hej, jestem Natalia! Swoją sportową przygodę zaczynałam od siatkówki. Ostatecznie wybrałam pływanie i trenowałam zawodowo 14 lat. Dużo czasu spędzam także na rowerze, biegam oraz uprawiam sporty sezonowe. Poza byciem trenerką, zajmuję się stylizowaniem oraz scenografią. Jestem trenerką od 4 lat i staram się podchodzić indywidualnie do każdego zawodnika. Cieszę się, kiedy moi podopieczni przenoszą swoją poprzeczkę coraz wyżej i czerpią z tego sportu dużo funu oraz chcą być coraz lepsi.
Portrait photo of co-founder Dan
Kacper Stokowski
Najmłodszy z paczki SuperPływaków, wnosi do ekipy dużo radości i pozytywnej energii! Świeżo upieczony Olimpijczyk z Tokio. Obecnie Kacper studiuje na uniwersytecie NC State w USA, a niedawno sięgnął po swój pierwszy tytuł Mistrza NCAA.
Portrait photo of co-founder Dan
Alicja Tchórz
Ala to złota medalistka Mistrzostw Europy z Glasgow. Olimpijka z Londynu, Rio oraz Tokio. Znana jest ze swojej waleczności oraz miłości do sportu. Ala chętnie angażuje się w wiele projektów, zarówno w świecie pływania, jak i poza basenem.  
Portrait photo of co-founder Dan
Kacper Majchrzak
Kacper to 3-krotny Olimpijczyk: z Londynu, Rio oraz Tokio. Wielokrotny rekordzista Polski w stylu dowolnym (można powiedzieć, że jest specjalistą od freestyle’a!) Kacper uwielbia dzielić się swoją sportową wiedzą, dlatego znalazł się w naszej drużynie Pływaków na 5!
Więcej o Nas

NASZE WARTOŚCI

Nasz team tworzą Olimpijczycy, trenerzy, psychologowie i nauczyciele, ale każdy z nas to też po prostu sportowy zajawkowicz. Kochamy sport i zdrową rywalizację w każdej formie i mocno wierzymy w to, że w życiu każdego człowieka aktywność fizyczna powinna być częścią codziennej rutyny.

potęga umysłu

Sportowe zajęcia i wyjazdy to doskonały czas na kształtowanie charakteru i odkrywanie własnego systemu wartości

Cierpliwość

Systematyczny progres w sporcie wymaga skupienia oraz zaangażowania. Sport to doskonała lekcja cierpliwości, ponieważ efekty naszej pracy nie są widoczne od razu

Zdrowie i Kondycja

Aktywność fizyczna pomaga w utrzymaniu zdrowia, budowaniu siły i kondycji oraz zachowaniu sylwetki, która nam odpowiada. Przyczynia się również do poprawy pewności siebie

Rozwój

Zdrowa, sportowa rywalizacja umożliwia kształtowanie i wzmacnianie charakteru, a pierwsze sukcesy i porażki uczą lepszego zrozumienia własnych emocji i generują chęć zweryfikowania swoich umiejętności. Sport kształtuje inteligencję emocjonalną oraz kompetencje społeczne.

Przyjaźń

Aktywny tryb życia uczy nas wiele o inteligencji emocjonalnej oraz pozwala rozwijać umiejętności interpersonalne. Nasze zajęcia i wyjazdy sportowe to świetna okazja do tego, aby zawrzeć nowe znajomości i przyjaźnie z ludźmi, którzy dzielą podobne do nas zainteresowania, pasje i chęć rozwoju.

Sportowy Charakter

Sport to doskonały nauczyciel takich wartości jak: zasady fair play, współpracy, radzenia sobie z nieoczekiwanymi sytuacjami oraz kompetencji społecznych.

Przygoda

Uprawianie sportu jest wspaniałą przygodą, która daje nam poczucie wolności. To z kolei daje nam motywację do działania i dalszego rozwoju.

Dyscyplina

Sport to także walka z własnymi słabościami i ograniczeniami. To nauczyciel dyscypliny, zaradności, samodzielności i wytrwałości w postanowieniach.

poznaj ofertę

Wchodzę w to!

opinie zawodników
i rodziców

Było super, już chcę jechać na kolejny obóz.

Sonia

Było super, już chcę jechać na kolejny obóz.

Sonia

Obóz był super ,atmosfera wspaniała i ludzie Najwspanialsi i wszystkie obozy od paru lat i w przyszłości chcę spędzać na obozie 5 styl

Kacper

Fantastyczna atmosfera, doskonale zorganizowany czas, mnóstwo atrakcji, sympatyczna kadra, dobre warunki pobytu, fajny pomysł z regularnym publikowaniem filmów i zdjęć z obozu. Nasza córka była zachwycona, na pewno pojedzie kolejny raz:)

Helena

Ze wszystkich obozów na jakich byłem ten był najlepszy i już nie mogę się doczekać kolejnego obozu z 5Styl!!!

Antek

Jesteśmy bardzo zadowoleni z pobytu naszej córki na obozie. Wróciła zadowolona, pełna energii i pozytywnych wrażeń. Wiele się też nauczyła. Na pewno wrócimy za rok. Dziękujemy Ekipie 5 styl za pełne zaangażowanie, opiekę i super atmosferę.

Marta

Obóz był rewelacyjny. Świetna kadra. Atmosfera była super. Nie było czasu na nudę. Wszystko dopracowane w najmniejszym szczególe.

Ania

Było fantastycznie. Nie mogę doczekać się letniego obozu.

Grzesiek

Doskonały obóz dla profesjonalistów i początkujących. Atmosfera rewelacyjna, super ekipa.

Maciek

Obóz jak zwykle super! Dużo różnych zajęć dodatkowych oprócz treningów na basenie. Rewelacyjna atmosfera i bardzo miła kadra! Buziaki dla Zosi, Marcina, Pawła i Kacpra :) Jesteście świetni. Na pewno widzimy się w przyszłym roku, albo i zimą :)

Kornelia

Super wykwalifikowana kadra: p. MARCIN CIEŚLAK I p. PAWEŁ KORZENIOWSKI. P. Kacper to jest mistrz dobrego humoru, fajnych dźwięków. Tak i tak bedzie IBIZA! Pani Zosia i Pani Martyna są bardzo opiekuńcze (dla tych najmniejszych), uśmiech nie schodzi z twarzy. Jak nie zaufać takiej kadrze!

Julia

Świetny obóz! Super ludzie!Doświadczeni trenerzy i przemili opiekunowie. Polecam wszystkim,którzy chcą doświadczyć świetnej przygody i mile spędzić czas! 😉

Marysia

Profesjalizm, fachowa organizacja, super atmosfera i wspaniale spędzony czas, takim zdaniem mogę opisać moje wspomnienia z obozu. Teningi pod okiem profesjonalnych trenerów to była czysta przyjemność. Dziękuję za super spędzony czas 😀

Michał

Obóz w Zakopanem był jak zwykle super. Jeździmy z Wami od początku. Dzieciaki czekają na następny!

Maciek

Obóz w Zakopanem to świetna przygoda. Można było doskonalić techniki pływania, czerpać wiedzę od trenerów, rozwijać nowe umiejętności, np. kręcenie vloga. Dodatkowo czas spędzony z przyjaciółmi sprawił, że chciałam tam zostać jeszcze dłużej.

Michalina

Najbardziej na tym obozie podobała mi się atmosfera. Atrakcje, zajęcia i kadra są super! Chciałbym w następny roku przyjechać.

Błażej

Obóz w Zakopanem dostarczył mojemu dziecku niezapomnianych chwil z prawdziwymi fachowcami. Poza treningami dzieci miały możliwość uczestnictwa w warsztatach kreatywnych oraz przeróżnych konkursach i zabawach. Obóz z 5Styl to doskonała forma wypoczynku dla młodych sportowców. Do zobaczenia na kolejnych obozach!

Piotr

Zapisz SIę na Lekcję Próbną

Zadzwoń do nas lub wypełnij formularz, aby umówić się na Lekcję Próbną

Dziękujemy! Skontaktujemy się z Tobą mailowo.
Ups! Coś poszło nie tak.