Klikając „Akceptuję”, zgadzasz się na przechowywanie plików cookie na swoim urządzeniu w celu usprawnienia nawigacji w witrynie. Zobacz naszą Politykę Prywatności, aby uzyskać więcej informacji.

dlaczego warto pływać?

Pływanie to podstawowa umiejętność życiowa. Trening pływacki to świetny sposób na poprawienie formy oraz zadbanie o swoje zdrowie.
Dowiedz się więcej!

DLACZEGO WARTO DOBRZE PŁYWAĆ?

ZDROWE CIAŁO
Pływanie to jeden z najzdrowszych sportów, który równomiernie wzmacnia całe nasze ciało.
Trening pływacki angażuje ponad 95% mięśni w ciele spalając przy tym tkankę tłuszczową.
Look good, feel good! Sport a w szczególności pływanie bardzo pozytywnie wpływają na nasz wygląd oraz sylwetkę, a co za tym idzie poprawiają naszą samoocenę.
Pływanie jest wyjątkowo zdrowe dla naszego układu sercowo- naczyniowego. Trening pływacki rozwija naszą wydolność oraz buduje pojemność płuc.
BEZPIECZEŃSTWO NAD WODĄ
W naszym życiu spędzamy wiele czasu nad wodą, a pływanie jest świetnym wstępem do pozostałych sportów wodnych takich jak kitesurfing, żeglarstwo, nurkowanie czy surfing.
Umiejętności pływackie dają nam komfort i pewność siebie podczas wypoczynku nad wodą.
POTĘGA UMYSŁU
Uprawianie pływania pozytywnie wpływa na nasz umysł i samopoczucie.
Pływanie poprawia kreatywność.
Pływanie uczy nas wielu ważnych lekcji o radzeniu sobie z emocjami.
Trening pływacki obniża poziom stresu i poprawia jakość snu.
PEWNOŚĆ SIEBIE I SILNY CHARAKTER
Trening pływacki to doskonały czas na kształtowanie charakteru i odkrywanie własnego systemu wartości.
Regularne treningi uczą cierpliwości i pokory, ponieważ efekty naszej pracy nie są widoczne od razu.
Zajęcia pływania to świetny sposób na naukę dyscypliny i wytrwałości w dążeniu do celu.
PRZYJAŹNIE NA CAŁE ŻYCIE
Zajęcia na basenie to doskonała okazja na spędzenie miłych chwil w otoczeniu znajomych i przyjaciół.
Praca w drużynie uczy współpracy, zasad fair play oraz dzielenia się zarówno sukcesami jak i porażkami.

jak najszybciej nauczyć
się pływać?

Podstawą szybkiej i efektywnej nauki pływania jest zaangażowanie i skupienie podczas zajęć. Kluczowe jest, aby uczestnik był w pełni zaangażowany przez cały czas trwania zajęć. Pełne skupienie łatwiej przychodzi dorosłym niż dzieciom, ale w obydwu przypadkach zajęcia powinny być odpowiednio skonstruowane oraz zaplanowane, tak aby uwaga uczestnika cały czas skupiała się na wyznaczonych zadaniach.

Tworząc nasz program nauczania skupiliśmy się na działaniu zgodnie z ideą sportu pozytywnego. Nasze zajęcia bazują na dwóch niezmiernie ważnych elementach nauki czyli zaangażowaniu i skupieniu oraz pozytywnych emocjach płynących z zajęć. Dzięki temu nasz program nie tylko uczy, ale również zachęca do próbowania swoich sił w różnych sportach, a także rozpala w młodych ludziach miłość do aktywności fizycznej. Program, oprócz kształtowania nowych umiejętności i zdolności, przekazuje wartości, które pozwolą budować pozytywny stosunek do sportu. Program został przygotowany przez naszych Mistrzów z wielką dbałością o wysoką jakość zajęć.

Zapisz się na lekcję próbną

jak zbudować nawyk wokół sportu

Ważnym elementem w budowaniu relacji ze sportem są pozytywne emocje towarzyszące zajęciom. Gdy dobrze się bawimy, szybciej się uczymy oraz budujemy nawyki, ponieważ nasze mózgi produkują m.in. dopaminę, która przyspiesza procesy uczenia się.  Zajęcia sportowe powinny wyzwalać w nas pozytywne emocje, tak aby sport kojarzył nam się ze szczęśliwymi chwilami. Takie podejście pozwala na zbudowanie pozytywnej relacji ze sportem, a co za tym idzie stworzenie dobrych nawyków, które zostaną z nami na lata i przyczynią się do szybszego przyswajania wiedzy.

na czym polega system nauki w akademii 5 styl?

Nasza szkoła wyróżnia się prawdziwie wyjątkową kadrą trenerską. Jest to energetyczne połączenie pasji i doświadczenia wielkich mistrzów pływania, wiedzy psychologów sportowych, a także energii sympatycznych i przyjaznych nauczycieli. Naszym priorytetem są skuteczne i bezpieczne metody uczenia najmłodszych. Program nauczania opracowaliśmy na przestrzeni ostatnich lat, aby przekazać wiedzę, doświadczenie i idee sportu w jak najbardziej skuteczny sposób. Nasz program nauczania bazuje na idei sportu pozytywnego. Jako cele stawiamy sobie właśnie szybkość nauki oraz tworzenie warunków do budowania pozytywnej relacji z pływaniem na długie lata.

Co czyni 5Styl wyjątkowym?

Mamy pewność, że szybko pokochacie nasze zajęcia. Lekcje pływania w 5Stylu to nie tylko dobra zabawa, ale również solidna dawka wiedzy. Przekonaj się, jak ciekawa i wartościowa jest nasza oferta!

zaangażowanie

Wiemy jak motywować. Nasz program został stworzony z myślą o maksymalnym zaangażowaniu na zajęciach

atmosfera

Nasi instruktorzy są sympatyczni i kreują komfortową atmosferę zajęć, aby każdy wychodził z zajęć zadowolony!

GOOD VIBES

Kultywujemy pozytywne emocje związane z uprawianiem sportu

jakość zajęć

Dbamy o wysoką jakość zajęć. Oferujemy elastyczność przy ich wyborze

indywidualne podejście

Staramy się zrozumieć charakter każdego uczestnika i dostosować program indywidualnie

małe grupy

Trenujemy w małych grupach, aby każdy uczestnik mógł skorzystać z wiedzy trenera

odbierz darmową wejściówkę

Zadzwoń do nas lub wypełnij formularz, aby  umówić się na darmową lekcję

Dziękujemy! Skontaktujemy się z Tobą mailowo.
Ups! Coś poszło nie tak.