Klikając „Akceptuję”, zgadzasz się na przechowywanie plików cookie na swoim urządzeniu w celu usprawnienia nawigacji w witrynie. Zobacz naszą Politykę Prywatności, aby uzyskać więcej informacji.

nauka pływania dla dzieci

Nauka oraz doskonalenie pływania dla dzieci.
Zajęcia indywidualne i grupowe.

Dziękujemy! Skontaktujemy się z Tobą mailowo.
Ups! Coś poszło nie tak.

dlaczego my

Mamy pewność, że szybko pokochacie nasze zajęcia. Lekcje pływania w 5Stylu to nie tylko dobra zabawa, ale również solidna dawka wiedzy. Przekonaj się, jak ciekawa i wartościowa jest nasza oferta!

Level UP!

Program nauczania został przygotowany przez naszych Mistrzów z wielką dbałością o wysoką jakość każdego elementu szkolenia

miłość do sportu

Nasze zajęcia mają na celu rozpalenie w młodych ludziach miłości do aktywnego spędzania czasu oraz zachęcenie do próbowania swoich sił w różnych sportach.

GOOD VIBES

5Stylowe lekcje pływania to nauka nowych umiejętności, ale również świetna zabawa. U nas każdy jest mile widziany!

idea

Tworząc nasz program szkolenia opieraliśmy się na idei sportu pozytywnego.

wartości

Nasze zajęcia to doskonały czas i miejsce na pracę nad własnym systemem wartości. Przekazujemy uczestnikom narzędzia, które pozwalają budować pozytywną relację ze sportem.

zaangażowanie

Jako cel numer jeden stawiamy sobie rozwój i doskonalenie nowych umiejętności. Na zajęciach bardzo ważne jest dla nas zaangażowanie zarówno uczestników jak i instruktorów, ponieważ wierzymy, że wtedy efekty nauki są najlepsze.

poznaj system zajęć

W naszej ofercie każdy znajdzie coś dla siebie. Jesteśmy elastyczni, dlatego oferujemy zajęcia w trzech formach:

Zajęcia Indywidualne

Najbardziej intensywna forma naszego programu. Podczas lekcji uczestnik może liczyć na pełną uwagę i skupienie trenera. Zajęcia indywidualne pozwalają na dowolność w wybieraniu terminów i intensywności spotkań.

Stwórz własną grupę

Uczestnik wraz z rodzeństwem lub kolegami i koleżankami z klasy może stworzyć własną grupę. Razem będziecie czerpać jeszcze większą radość z zajęć, dzieląc się pierwszymi wrażeniami i sukcesami. W takiej formie uczestnicy również mają pełną dowolność w wybieraniu terminów i intensywności spotkań.

Zajęcia Grupowe

Dołącz do istniejącej pływackiej ekipki. Mamy wiele grup, które mają już określone terminy zajęć, ale nie mają jeszcze kompletu uczestników. Jeśli interesuje Cię pływanie w grupie 3-6 osobowej i odpowiada Ci jeden z proponowanych terminów zajęć, znajdziemy dla Ciebie grupę fajnych ludzi o podobnym poziomie zaawansowania.

Czepkowy system motywacyjny

Na pierwszych zajęciach trener dokonuje oceny poziomu, jaki reprezentuje uczestnik. Na kolejnych zajęciach uczestnik otrzymuje czepek w kolorze swojego poziomu. Ten system zainspirowany jest kolorami pasów, jakie obowiązują w tradycyjnych sztukach walki. Czepki są elementem gry, a ich zadaniem jest motywacja uczestnika do poprawiania swoich umiejętności oraz zdobywania kolejnych kolorów.

galeria

Tak pracujemy w wodzie!

Nauka pływania dla dzieci - zanurz się w świat przygody z Akademią 5Styl!

Nauka pływania dla dzieci jest nie tylko przyjemnością, ale również niezwykle ważną umiejętnością, którą warto rozwijać od najmłodszych lat. W dzisiejszych czasach, kiedy tempo życia jest coraz szybsze, warto zainwestować w zdrowie i rozwój naszych pociech poprzez pływanie. W Akademii pływania Polskich Olimpijczyków - Pawła Korzeniowskiego i Marcina Cieślaka o nazwie 5Styl, Twoje dziecko ma szansę rozbudzić w sobie pasję do sportu i nauczyć się pływać pod okiem ekspertów, a nawet naszych Mistrzów!

Nauka pływania dla dzieci - Warszawa Ochota. Dlaczego warto wybrać naszą szkołę pływania?

W 5Stylu oferujemy naukę pływania dla dzieci na zajęciach indywidualnych lub grupowych. W grupie znajduje się od 3 do 6 osób. Zapewniamy, że każde dziecko, niezależnie od wieku i umiejętności, poczuje się u nas komfortowo. Główny nacisk kładziemy na oswajanie z wodą oraz technikę pływania, dzięki czemu maluchy uczą się poprawnych ruchów oraz pewności siebie w wodzie. 

Indywidualna nauka pływania dla dzieci jest idealną opcją dla tych maluchów, które dopiero zaczynają swoją przygodę z wodą i chodzeniem na basen, a ich rodzice chcą, aby dziecko było pod czujnym okiem instruktora i zbudowało zdrową relację z wodą. Warto jednak pamiętać, że zajęcia grupowe są dla dzieci szansą na poznanie nowych znajomych, możliwością spędzenia czasu na nauce pływania i na świetnej zabawie jednocześnie. Trening grupowy uczy budowania relacji i pracy w grupie, jest treningiem charakteru. Staramy się, aby nasze zajęcia przebiegały w dobrej atmosferze i prowadzone były z pozytywną energią przez ciepłych i serdecznych ludzi. Chcemy zaszczepić w dzieciach miłość do sportu i zdrowego trybu życia poprzez naukę pływania.

Nauka pływania dla dzieci odbywa się w jednej lokalizacji - Warszawa Ochota. Do skorzystania z naszej oferty zapraszamy również szkoły i przedszkola. Prowadzimy zajęcia również w języku angielskim. Uczymy pływać nie tylko dzieci, ale także dorosłych. Zachęcamy wszystkich chętnych do wzięcia udziału w treningach - indywidualnych lub grupowych. Dzięki temu cała rodzina może razem spędzać czas, rozwijając swoje umiejętności pływackie!

Warsztaty pływania dla dzieci pod okiem Mistrzów - Pawła Korzeniowskiego i Marcina Cieślaka

Warsztat pływania z Polskim Olimpijczykiem? W Akademii 5Styl to możliwe! Zapraszamy na treningi z Pawłem Korzeniowskim. Paweł to legenda polskiego sportu, wielokrotny Mistrz Europy i Mistrz Świata, reprezentował nasz kraj na Olimpiadzie aż pięć razy. To wyczyn, którym nie może pochwalić się żaden inny polski pływak. Paweł to prawdziwy pasjonat pływania i tą ogromną pasją zaraża dzieci i dorosłych w swoim otoczeniu. Na treningach każdemu z chęcią podzieli się wartościowymi wskazówkami dotyczącymi techniki pływania. Na warsztacie u Pawła Korzeniowskiego Twoje dziecko wyznaczy sobie sportowe cele i będzie dążyło do ich realizacji. Nauka połączona ze świetną zabawą - rozbudzi pasję do pływania! 

Wśród naszych trenerów są również inni utalentowani polscy sportowcy, którzy doskonale poprowadzą lekcje pływania - Marcin Cieślak, Kacper Majchrzak, Alicja Tchórz czy Kacper Stokowski. Z takimi mentorami trening pływania będzie niezapomnianym doświadczeniem! 

Pool Party i Campy dla dzieci - sport, zabawa, integracja, rozwój i wielka przygoda

Oprócz treningów i nauki pływania oferujemy szalone i wybuchowe imprezy Pool Party. Pokazujemy, że sporty wodne to przede wszystkim świetna zabawa! Poza imprezami basenowymi organizujemy również campy dla dzieci, czyli wyjazdy na obozy sportowe w niezwykłe miejsca w Polsce. Nie zabraknie na nich ciekawych zajęć rozwojowych i sportu w każdej formie. To prawdziwy detoks od telefonu i niezapomniane wspomnienia dla dzieci. Pragniemy dać dzieciom możliwość nawiązania wartościowych relacji z innymi uczestnikami campu, którzy dzielą podobne zainteresowania. To może być niezapomniana przygoda, którą Twoje dziecko zapamięta na całe życie.

faq

Znajdź odpowiedzi na najczęściej pojawiające się pytania. Jeśli nadal nie znalazła/eś odpowiedzi napisz do nas

Zajęcia indywidualne czy grupowe?

Kwestię wyboru zajęć dla dziecka możemy omówić wspólnie. Dla początkującego młodego pływaka, który dopiero zaczyna wodną przygodę polecamy wybór zajęć indywidualnych, aby szybciej przyswoić nowe umiejętności. Zajęcia grupowe to opcja dla tych, którzy pierwszy kontakt z wodą mają już za sobą i dobrze czują się pracując w grupie.

Czy zajęcia grupowe można odrobić?

Tak, zajęcia grupowe można odrobić. Prosimy o informację o planowanej nieobecności możliwie jak najszybciej. Na odrabianie zapraszamy w czasie trwania zajęć innej grupy o podobnym poziomie zaawansowania po wcześniejszym poinformowaniu nas telefonicznie lub mailowo. Zajęcia można odrobić jedynie w miesiącu, w którym zdarzyła się nieobecność. Uprzejmie prosimy o kontakt z instruktorem, z którym prowadzone są zajęcia, w celu ustalenia dogodnego terminu.

Czy mogę pomóc dziecku w szatni?

Jeżeli dziecko jest pierwszy raz na zajęciach lub potrzebuje pomocy w szatni, rodzic po zmianie obuwia, może wejść mu pomóc. W takiej sytuacji rodzic udaje się z dzieckiem do szatni, prowadzi na płytę basenu i pozostawia małego pływaka pod opieką instruktora, a następnie opuszcza nieckę basenową. To dla nas ważne, aby rodzic nie rozpraszał uczestnika zajęć swoją obecnością. Zapraszamy do obserwowania lekcji z widowni lub udania się do kawiarni na terenie obiektu. Tuż przed końcem lekcji rodzic może ponownie wejść na płytę basenu, aby odebrać dziecko i pomóc w szatni. Rodzic nie może zostawać na płycie podczas prowadzonej lekcji.

Zapisz SIę na Lekcję Próbną

Zadzwoń do nas lub wypełnij formularz, aby umówić się na Lekcję Próbną

Dziękujemy! Skontaktujemy się z Tobą mailowo.
Ups! Coś poszło nie tak.