Klikając „Akceptuję”, zgadzasz się na przechowywanie plików cookie na swoim urządzeniu w celu usprawnienia nawigacji w witrynie. Zobacz naszą Politykę Prywatności, aby uzyskać więcej informacji.

SHARK GIRLS

Chcesz nauczyć się pływać, odświeżyć swoje umiejętności pływackie, albo po prostu znudziło Ci się pływanie prezesowską żabką i chcesz wejść na nowy poziom, ale ciągle odwlekasz to w czasie? A może planujesz wakacyjny wyjazd nad wodę i chciałabyś móc w pełni korzystać ze środowiska wodnego i sportów, które ono oferuje? Kite, surfing, żagle, wind, czy nawet SUP, to sporty w których umiejętność pływania jest nie tylko przydatna, ale przede wszystkim daje wolność i poczucie bezpieczeństwa.

Jeśli tak, to mamy coś specjalnie dla Ciebie - intensywny, letni kurs pływania tylko dla dziewczyn! Zabierz siostrę, przyjaciółkę, koleżankę z pracy, albo po prostu wpadaj do nas sama na dziewczyńskie treningi pływackie w kameralnej atmosferze!

INTENSYWNY KURS PŁYWANIA DLA DZIEWCZYN
EDIT: Już nie tylko

GIRLS ONLY

Przygotowaliśmy specjalny intensywny kurs pływacki Girls Only, podczas którego w ciągu tygodnia przekażemy Wam maksymalną dawkę wiedzy, zajawki i umiejętności na dwóch poziomach zaawansowania:

  • From Rookie To Cookie - kurs podstawowy, dla dziewczyn które chcą nauczyć się pływać
  • Gentle Refresher - kurs dla dziewczyn, które chciałyby odświeżyć i podszlifować swoje umiejętności pływackie. Wymagane umiejętności: przepłynięcie 50m kraulem lub czymś zbliżonym

JAK TO DZIAŁA?
Pływamy codziennie przez 5 dni, każde zajęcia trwają 60 minut

 

SWIM LIKE A GIRL

TERMINY KURSÓW

GODZINY TRENINGÓW

LOKALIZACJA

CSR WUM, ul. Księcia Trojdena 2c

KOSZT KURSU

Cena za jeden kurs wynosi 499 PLN

Opłata nie obejmuje karnetu wejściowego na basen.

Basen CSR WUM honoruje następujące programy partnerskie: Multisport, Fitprofit, Fitsport oraz pakiet Medicover Sport.

FORMULARZ
 ZGŁOSZENIOWY

Dziękujemy! Skontaktujemy się z Tobą mailowo.
Ups! Coś poszło nie tak.

TRENERZY

GRUPY SHARK GIRLS AND MIX PROWADZĄ ULUBIEŃCY NASZYCH PODOPIECZNYCH, CREME DE LA CREME 5 STYLU:

Poznaj Trenera - Jędrek Wengerski:
Master Trainer 5 STYL, Ekspert w dziedzinie nauki i doskonalenia pływania, z wodą związany od 7 roku życia. doświadczony instruktor, zawodnik i triathlonista.
Poznaj Trenera - Maciek Musiałowicz:
Nasz główny trener grup rozpoczynających swoją przygodę z pływaniem, pasjonat sportów wodnych, przekazywania wiedzy i zajawki.