Klikając „Akceptuję”, zgadzasz się na przechowywanie plików cookie na swoim urządzeniu w celu usprawnienia nawigacji w witrynie. Zobacz naszą Politykę Prywatności, aby uzyskać więcej informacji.

nauka pływania dla dorosłych

Nauka oraz doskonalenie pływania dla dorosłych. Zajęcia indywidualne i grupowe.

Dziękujemy! Skontaktujemy się z Tobą mailowo.
Ups! Coś poszło nie tak.

Nigdy nie jest za
późno na rozwój!

Co oferujemy?

Nasza oferta skierowana jest nie tylko do początkujących osób, które chcą poznać podstawy pływania, ale także do tych, którzy chcą doskonalić wybrane style i poprawić elementy techniczne, takie jak nawroty lub skoki do wody. Pierwsze zajęcia pozwolą nam poznać Twoje umiejętności i ocenić poziom zaawansowania, na którym się znajdujesz.

Pływanie to sport dla każdego

Nie czujesz komfortu w wodzie i myślisz, że już za późno na naukę pływania? Pozwól nam zmienić Twoje zdanie! Kadra wykwalifikowanych oraz sympatycznych instruktorów i trenerów pomoże Ci poznać podstawy pływania lub udoskonalić posiadane już umiejętności. Naszą misją jest zachęcenie Cię do próbowania swoich sił w różnych sportach, a w szczególności do pływania, co przełoży się na wzmocnienie Twojej kondycji oraz charakteru.

Level UP!

Podobnie jak w przypadku motywacyjnego systemu czepkowego dla dzieci, dorośli również muszą zapracować sobie na zdobycie kolejnych poziomów. Na zajęciach dla dorosłych to trener wyznacza umiejętność jaką zawodnik musi opanować, aby zdobyć kolejny czepek. Może to być na przykład przepłynięcie całego basenu wybranym stylem lub start w zawodach sportowych. Pozwalamy Tobie oraz trenerowi zdecydować o przebiegu Waszej wspólnej pływackiej gry.

Zapisz się na lekcję PróbnąZapisz się na lekcję próbną

Podczas pierwszych zajęć poznasz naszych instruktorów oraz poczujesz pozytywną energię lekcji w 5Stylu. Później zdecydujesz czy chcesz rozpocząć z nami swoją pływacką przygodę.

POZNAJ NASZ SYSTEM ZAJĘĆ

Oferujemy zarówno zajęcia indywidualne, jak i w grupach. Grupkę możesz stworzyć we własnym gronie znajomych lub rodziny, ale także dołączyć do istniejących już ekip. Niewątpliwie zajęcia ze znajomymi to doskonały pomysł na integrację i jeszcze większe zacieśnienie więzi. Sport łączy ludzi, a wspólne treningi zbliżają i pozwalają na dzielenie się pozytywnymi emocjami płynącymi z aktywności fizycznej. Jeśli nie masz jeszcze swojego pływackiego TEAMu, nie martw się, chętnie pomożemy dobierając innych uczestników zajęć o podobnym poziomie zaawansowania. Dzięki temu razem stworzycie swój pływacki DREAM TEAM.

faq

Znajdź odpowiedzi na najczęściej pojawiające się pytania. Jeśli nadal nie znalazła/eś odpowiedzi napisz do nas

Co zabrać ze sobą na basen?

Na pierwszy trening nie trzeba zabierać ze sobą wiele. Kostium/kąpielówki - musi być wygodnie i praktycznie. Dla Pań polecamy przylegające do ciała kostiumy jednoczęściowe, a dla Panów slipki, nie plażowe board shorty. Kolejny element to okularki - kwestia mocno indywidualna, najlepiej przymierzyć osobiście w sklepie i wybrać odpowiednie dla siebie. Nasza ekipka jednogłośnie poleca okularki Arena Air Speed. Silikonowy czepek dostaniecie od nas na pierwszych zajęciach. Na liście rzeczy do zabrania na basen znajdują się jeszcze klapki i ręcznik.

Dla kogo skierowane są zajęcia?

Nasze zajęcia skierowane są tak naprawdę do wszystkich. Niezależnie od tego czy idziesz na studia czy właśnie przechodzisz na emeryturę - wiek nie ma znaczenia! Naukę pływania i zdrowych nawyków można zacząć w każdej chwili. Jeśli chcesz nauczyć się pływać - napisz do nas, chętnie oswoimy Cię z wodą. Pierwsze zajęcia są całkowicie darmowe.

Czy opłata za zajęcia pokrywa koszt wejścia na basen?

Podczas zajęć grupowych pływamy na wynajętych torach. Obowiązuje wtedy rezerwacja i nie trzeba kupować biletu wstępu na basen. Zajęcia indywidualne zazwyczaj wiążą się z dodatkową opłatą wejścia na basen. Zapytaj instruktora, z którym pływasz czy podczas waszych zajęć nasza Akademia ma rezerwację toru. Na wielu pływalniach są akceptowane karty Multisport. Informację na ten temat znajdziesz w kasie basenowej.

Nauka pływania dla dorosłych - Warszawa

Pływanie to nie tylko zajęcia sportowe, ale także doskonały sposób na relaks czy poprawę kondycji fizycznej. Dla wielu osób, które nie miały okazji nauczyć się pływać w dzieciństwie, decyzja o rozpoczęciu nauki w wieku dorosłym może być wyzwaniem. Pływanie, będąc kompleksowym treningiem dla całego ciała, nie tylko wzmacnia mięśnie i poprawia wydolność serca, ale także działa kojąco na umysł, pomagając w walce ze stresem i codziennym napięciem. W Akademii 5Styl proponujemy naukę pływania dla dorosłych w Warszawie, mieszkających w dzielnicach Wola, Śródmieście, Żoliborz, Ochota, Mokotów i Ursynów, dostosowaną do ich potrzeb i oczekiwań. Zajęcia odbywają się na basenie Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą! 

Oferta Akademii Olimpijczyków 5Styl – nauka i doskonalenie pływania dla dorosłych w Warszawie

Chcesz nauczyć się pływać, ale myślisz, że wiek jest przeszkodą? Nic bardziej mylnego! Akademia 5Styl specjalizuje się w nauce pływania dla dorosłych w Warszawie. Naszą ofertę kierujemy do wszystkich, którzy chcą poczuć się pewniej w wodzie, niezależnie od wieku czy poziomu umiejętności, z którego startują. Odpowiadamy na potrzeby tych, którzy przez lata odkładali decyzję o nauce pływania, myśląc, że już na to za późno. Chcemy pokazać, że pływanie jest dostępne dla każdego, bez względu na wiek czy wcześniejsze doświadczenie. Zespół doświadczonych instruktorów Akademii 5Styl jest przygotowany, aby pomóc Ci przełamać wszelkie obawy i poczuć prawdziwą radość z pływania oraz pewność siebie w wodzie. 

Dla mieszkańców Ochoty i Woli przygotowaliśmy specjalny program nauczania pływania. Nauka pływania dla dorosłych w Warszawie w dzielnicy Ochota i  Wola odbywa się na najbardziej nowoczesnym basenie w stolicy (basen Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego), gdzie pod okiem doświadczonych instruktorów możesz nauczyć się podstaw pływania lub doskonalić swoje umiejętności.

Jak wyglądają lekcje pływania dla dorosłych w naszej Akademii?

Polecamy się nie tylko osobom początkującym, chcącym oswoić się z wodą. Nie każdy zaczyna swoją przygodę z pływaniem od zera! Dlatego też przygotowaliśmy program dla tych, którzy chcą doskonalić wybrane style pływania, poprawić elementy techniki, takie jak nawroty czy skoki do wody. Chcemy, aby każdy uczestnik naszych lekcji pływania dla dorosłych miał poczucie, że rozwija umiejętność pływania w odpowiednim dla siebie tempie.

Proponujemy zarówno zajęcia indywidualne, gdzie cała uwaga instruktora skupia się na jednej/ dwóch osobach, jak i lekcje w większych grupach. Jeśli masz grupę znajomych lub członków rodziny, którzy również chcą nauczyć się pływać, możecie stworzyć własną grupę! Jeśli jednak wolisz dołączyć do innych uczestników, jest możliwość wstąpienia do jednej z naszych grup. Grupowe zajęcia to nie tylko nauka, ale także świetna okazja do integracji i poznania nowych ludzi. 

Jesteś dorosły i mieszkasz w Warszawie? Świat pływania stoi przed Tobą otworem!

Warszawa, z jej różnorodnością i dynamiką, oferuje wiele atrakcji, wśród których nauka pływania w Akademii 5Styl zyskuje coraz większą popularność. Niezależnie od tego, czy wybierzesz z naszej oferty zajęcia indywidualne czy grupowe – nauka pływania dla dorosłych w mieście Warszawa na basenie Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego to inwestycja w siebie. Przyniesie Ci ona wiele korzyści. Nie tylko poprawisz swoją kondycję fizyczną i zdrowie, ale także zyskasz pewność siebie i nauczysz się radzić sobie w sytuacjach kryzysowych w wodzie.

Inwestując w siebie poprzez naukę pływania, nie tylko zyskujesz szansę na poprawę kondycji fizycznej. Regularne treningi w wodzie wpływają korzystnie na układ krążenia, oddechowy i mięśniowy. Korzyści płynące z pływania nie kończą się na aspektach fizycznych. Z każdym kolejnym treningiem, z każdym przepłyniętym metrem, budujesz w sobie pewność siebie. Uczysz swoje ciało, że dasz sobie radę w obliczu wodnych wyzwań i pokonujesz własne lęki. Nie czekaj, zanurz się w świecie pływania i odkryj jego niezliczone korzyści!

Zapisz SIę na Lekcję Próbną

Zadzwoń do nas lub wypełnij formularz, aby umówić się na Lekcję Próbną

Dziękujemy! Skontaktujemy się z Tobą mailowo.
Ups! Coś poszło nie tak.