Klikając „Akceptuję”, zgadzasz się na przechowywanie plików cookie na swoim urządzeniu w celu usprawnienia nawigacji w witrynie. Zobacz naszą Politykę Prywatności, aby uzyskać więcej informacji.

Shark Camp

Słońce, palmy, ocean, orzeźwiająca bryza, pyszne jedzenie i epickie zachody słońca - brzmi jak idealne wakacje? A gdyby tak dodać do tego sport, potężny progres umiejętności pływackich, ogromną dawkę motywacji, satysfakcji, nowe umiejętności i ludzi z pasją? Ludzi, których ukształtował sport i dał to, co najlepsze: więzi, charakter, sprawność fizyczną i ogromny apetyt na życie.

Stworzyliśmy obóz pływacki, na który sami chcielibyśmy pojechać. Sport skąpany w słońcu połączony z budowaniem najlepszych nawyków, służących zdrowiu i dobrej zabawie. Sportowe wakacje z przyjaciółmi, z których nie chcesz wracać.

 

Słońce, palmy, ocean, orzeźwiająca bryza, pyszne jedzenie i epickie zachody słońca - brzmi jak idealne wakacje? A gdyby tak dodać do tego sport, potężny progres umiejętności pływackich, ogromną dawkę motywacji, satysfakcji, nowe umiejętności i ludzi z pasją? Ludzi, których ukształtował sport i dał, to co najlepsze: więzi, charakter, sprawność i ogromny apetyt na życie.

Stworzyliśmy obóz, na który sami chcielibyśmy pojechać, sport skąpany w słońcu, połączony z budowaniem najlepszych nawyków, służących zdrowiu i dobrej zabawie. Sportowe wakacje z przyjaciółmi, z których nie chcesz wracać.

 

O campie

DLA KOGO?

Shark Camp to obóz pływacki dla wszystkich chcących podszkolić swoje umiejętności pływackie niezależnie od poziomu zaawansowania. Aby poradzić sobie podczas campu musisz potrafić przepłynąć co najmniej kilka długości basenu olimpijskiego kraulem. Program CAMPu realizujemy z podziałem na trzy grupy zaawansowania:

Small Sharks (nauka pływania od podstaw)
Medium Sharks (doskonalenie techniki)
Big Sharks (grupa treningowa)

TERMINY

 • 1-8.10.2024
 (OSTATNIE WOLNE MIEJSCA)
 • 8-16.10.2024 (OSTATNIE WOLNE MIEJSCA)

Lokalizacja campu:

 • Teneryfa Costa Adeje, ośrodek sportowy Tenerife Top Training

Program treningowy Obozu:

Treningi pływackie, warsztaty pływackie, doskonalenie techniki, treningi lądowe uzupełniające, treningi ogólnorozwojowe, mobility

 

FORMULARZ
 ZGŁOSZENIOWY

KOSZT UCZESTNICTWA:

01-08.10.2024:

- do 1 lipca - 6000 PLN, 


- po 1 lipca 6500 PLN

08-16.10.2024:

- do 1 lipca - 6000 PLN, 


- po 1 lipca 6500 PLN

Liczba miejsc na Campie jest ograniczona.

Aby skorzystać z ceny przedsprzedaży należy wpłacić zaliczkę w wysokości 50% pełnej kwoty do dnia 1 lipca.

CENA ZAWIERA:

 • zakwaterowanie w hotelu *** Hovima Jardin Caleta (full board: śniadanie, obiad, kolacja)
 • opieka trenerska
 • wstęp do T3 i dostęp do infrastruktury ośrodka (basen olimpijski, basen 25m, siłownia, bieżnia 400m, jacuzzi, cross-training, odnowa biologiczna)
 • videoanaliza w basenie z przeciwprądem
 • treningi pływackie: wytrzymałościowe, sprinterskie, warsztaty techniczne
 • testowanie sprzętu pływackiego
 • treningi lądowe: siłowe, kondycyjne, mobility
 • ręczniki treningowe
 • woda podczas treningów
 • ubezpieczenie NNW
 • relacja photo & video

CENA NIE ZAWIERA:

 • lotów (lotnisko docelowe: Tenerife South Airport)
 • dopłaty do pokoju jednoosobowego (30 euro za dzień)
 • transferów (lotnisko - hotel - lotnisko, koszt około 40 euro w każdą stronę)
 

Obóz pływacki zorganizowany przez 5Styl na Teneryfie, prowadzony przez olimpijczyków Pawła Korzeniowskiego i Marcina Cieślaka, znacząco poprawił moją technikę pływania. Dwa treningi dziennie w basenach z idealną temperaturą wody oraz sesje „mobility” z Kasią Wolską zwiększyły mobilność i poprawiły moją sprawność fizyczną. Camp to świetna okazja do nawiązania nowych znajomości, polecamy zarówno doświadczonym, jak i początkującym pływakom.

Mariusz

Niesamowita grupa ludzi, którą miałam okazję poznać i trenować z nimi na cudownym obiekcie Tenerife Top Training pod okiem wykwalifikowanej kadry : Paweł Korzeniowski, Marcin Cieślak i Kasia z 5Styl. Każdy z nas inny, a zarazem z tą samą miłością i zajawką jaką jest PŁYWANIE Dziękuję WAM za wspólnie spędzony aktywnie czas i mam nadzieję, że do następnego obozu!

Iwona

Trenerzy 5Stylu, jako prawdziwi zawodowcy, wiedzą, co sharki lubią najbardziej, dlatego też treningi o wschodzie lub zachodzie kanaryjskiego słońca nie były wcale dla nas rzadkością. Bez względu na poziom zaawansowania, Paweł i Marcin zawsze do stosowywali zestaw ćwiczeń do naszych umiejętności. Wielkie kudos dla Trenerki Kasi, która dbała o to by porządnie nas rozruszać i rozciągnąć po każdym treningu.

Rafał

Obóz pływacki z 5Styl, to było moje spełnienie marzeń. Wszystko zachwyciło, nic nie rozczarowało. Mimo, że miałam dużo obaw, o to czy dam radę dopłynąć do „peletonu”pływackiego 5Styl. Byłam raczej wielorybem pływackim 5Stylu, ale pływało, uczyło od ekipy genialnie. Nadążyłam. A ludzie wchłonęli nas Krakusów, z całym pakietem żartów, śmiechów i współzawodnictwa. Świetna ekipa! To duży przywilej uczyć się od Pawła, Marcina i oczywiście Kasi.

Aga

ZAKWATEROWANIE

Hotel *** Hovima Jardin Caleta, usytuowany nad oceanem w cichej i spokojnej części Teneryfy. W okolicy znaleźć można wiele dobrych restauracji, kawiarni i sklepów. Hotel znajduje się w odległości 1km od ośrodka T3 (15 min spacer).

Przykładowy
plan dnia NA OBOZIE

Treningi na Basenie:

 • intensywność treningów jest dopasowana do indywidualnych potrzeb i umiejętności uczestników
 • poranne sesje są skoncentrowane na długich rozpływaniach bazujących na ćwiczeniach technicznych
 • popołudniowe sesje to warsztaty techniczne, skupiające się na skokach, nawrotach oraz doskonaleniu techniki wszystkich stylów pływackich

Zajęcia Kondycyjne i Siłowe:

 • trening na lądzie to różnorodne ćwiczenia fizyczne wspierające rozwój siły, wytrzymałości i mobilności
 • program treningów na lądzie jest dostosowany do wspierania umiejętności pływackich

Regeneracja:

 • czas na odpoczynek i regenerację pomiędzy treningami
 • codzienny dostęp do strefy odnowy biologicznej z sauną i małym zbiornikiem cold plunge o temperaturze 5 stopni C
 

Nasz zespół

Paweł Korzeniowski - pływanie

Doświadczony trener, 5-krotny olimpijczyk, mistrz świata i Europy w pływaniu

Marcin Cieślak - pływanie

Doświadczony trener, absolwent University of Florida, olimpijczyk, medalista mistrzostw Europy

Jędrek Wengerski - pływanie

Ekspert w świecie nauki i doskonalenia pływania

Katarzyna Wolska - treningi lądowe

Trener przygotowania motorycznego z wieloletnim doświadczeniem w pracy ze sportowcami

faq

Znajdź odpowiedzi na najczęściej pojawiające się pytania. Jeśli nadal nie znalazła/eś odpowiedzi napisz do nas

Na które lotnisko na Teneryfie mam kupić lot?

Tenerife South Airport

Jakie jest tempo treningów?

Treningi odbywają się z podziałem na dwie lub trzy grupy zaawansowania. Tempo treningów: od 2:30/100m do 1:15/100m

Od jakiego wieku można uczestniczyć w campie

Na camp mogą zapisywać się osoby, które skończyły 18 lat. Młodzież od 14 roku życia może wziąć udział w campie pod opieką osoby dorosłej.

Do czego mamy dostęp w T3?

Ośrodek Tenerife Top Training oferuje dostęp do basenu olimpijskiego, basenu 25m, jacuzzi, strefy odnowy biologicznej, siłowni, strefy cross-training, bieżni tartanowej 330m, kortów tenisów, kortów do padla, basenu z przeciwprądem, boisk do siatkówki plażowej i koszykówki

Co można robić na Teneryfie poza treningami?

Teneryfa oferuję szeroką gamę atrakcji - od jet ski safari, pływania z delfinami, poprzez Siam Park - największy w Europie park wodny, Loro Park - prywatny ogród zoologiczno-botaniczny, aż do wspaniałych ścieżek trekkingowych, w tym słynnego szczytu wulkanicznego Pico del Teide (3715 m n.p.m)

Co zabrać ze sobą?

W maju na Teneryfie będzie bardzo ciepło, rekomendujemy zabranie letnich ubrań, strojów sportowych, sprzętu pływackiego (czepek, okularki, łapki, płetwy, rurka), butów sportowych, kremów z filtrem, czapki z daszkiem, bidonu trzymającego temperaturę

Na jakim poziomie musze pływać by sobie poradzić podczas campu?

Aby poradzić sobie na campie należy przynajmniej pływać kraulem, tak aby bez problemu przepłynąć kilka długości w basenie olimpijskim (50m)

Czy mogę zabrać rower?

Jeśli masz ochotę możesz zabrać ze sobą swój rower, ale jest też możliwość wypożyczenia roweru na miejscu - bezpośrednio w T3 jest Free Motion

Czy mogę zabrać rodzinę, osobę towarzyszącą?

Oczywiście! Możesz zabrać ze sobą osoby towarzyszące, które nie trenują. Dla dorosłych niebiorących udziału w szkoleniu cena wynosi 5 000 PLN. Dzieci do lat 2 mogą towarzyszyć bez żadnych dodatkowych kosztów, natomiast dla dzieci w wieku od 2 do 13 lat obowiązuje opłata w wysokości 50% standardowej stawki, czyli 2 500 PLN.

Jak wygląda harmonogram campu?

Day 1: przylot + spotkanie wprowadzające Day 2-7: pełne dni treningowe (2x dziennie trening na basenie + treningi uzupełniające) Day 8: wylot