Klikając „Akceptuję”, zgadzasz się na przechowywanie plików cookie na swoim urządzeniu w celu usprawnienia nawigacji w witrynie. Zobacz naszą Politykę Prywatności, aby uzyskać więcej informacji.

POOL PARTY
Z OLIMPIJCZYKAMI

Imprezy POOL PARTY z Olimpijczykami to kreatywne połączenie elementów edukacji, sportu i zabawy. To inspirujące spotkanie z najlepszymi polskimi pływakami Pawłem Korzeniowskim i Marcinem Cieślakiem, wypełnione angażującymi zabawami i konkursami. Ta wyjątkowa impreza, przekształca basen w centrum emocjonujących atrakcji, które łączą ludzi i budują trwałe wspomnienia. POOL PARTY to idealna okazja, aby zachęcić dzieci i rodziny do aktywności fizycznej, nauki pływania, a także doskonała szansa na promocję obiektu, gminy lub miasta.

 

Słońce, palmy, ocean, orzeźwiająca bryza, pyszne jedzenie i epickie zachody słońca - brzmi jak idealne wakacje? A gdyby tak dodać do tego sport, potężny progres umiejętności pływackich, ogromną dawkę motywacji, satysfakcji, nowe umiejętności i ludzi z pasją? Ludzi, których ukształtował sport i dał, to co najlepsze: więzi, charakter, sprawność i ogromny apetyt na życie.

Stworzyliśmy obóz, na który sami chcielibyśmy pojechać, sport skąpany w słońcu, połączony z budowaniem najlepszych nawyków, służących zdrowiu i dobrej zabawie. Sportowe wakacje z przyjaciółmi, z których nie chcesz wracać.

 

O POOL PARTY

NA CZYM POLEGA POOL PARTY

POOL PARTY, to innowacyjna forma imprezy sportowej na basenie, podobna do pikniku czy festiwalu, ale w wodnym wydaniu. Impreza POOL PARTY ma charakter promocyjno-rozrywkowy.

POPULARNE OKAZJE DO ORGANIZACJI POOL PARTY

 • Jubileusze obiektów, gmin lub miast,
 • Dzień Dziecka, Mikołajki,
 • Dni miasta, gminy, powiatu,
 • Otwarcie nowego obiektu,
 • Święta i szczególne okazje,
 • Jednodniowe wydarzenia promujące sport wśród mieszkańców

FORMAT IMPREZY

POOL PARTY organizujemy w formie 90-minutowych bloków. Liczba uczestników w każdym z nich może się wahać od 60 do 150 osób, w zależności od wielkości obiektu. W ciągu jednego dnia możemy zorganizować od 1 do 4 takich bloków.

 

Pool Party z Olimpijczykami odbyło się na naszym obiekcie w marcu. Impreza od początku do końca profesjonalnie przygotowana. Organizator zabrał dzieciaki w świat wspaniałych wodnych atrakcji, na których mogły one bawić się dowoli z uśmiechami na buziach. Olimpijczycy z niesamowitą energią współtworzyli to wydarzenie, gdzie dzieci mogły przybić z nimi piątkę, zrobić zdjęcie a nawet rywalizować na torze pływackim. Nikt nie wyszedł z basenu niezadowolony. Wydarzenie zorganizowane zostało dla ponad 500 dzieci ze zduńskowolskich szkół podstawowych, ale także dla ich rodziców oraz dziadków. Brawa dla organizatorów.

Magda Kazek
Dyrektor MOSiR w Zduńskiej Woli

POOL party z udziałem Olimpijczyków z okazji otwarcia Pływalni MOSiR Mielec to był fantastyczny pomysł na najlepszą inauguracyjną imprezę dla mieszkańców! Było pełno różnorodnych i wodnych atrakcji, ciekawie zaaranżowana przestrzeń basenowa, konkursy dla dzieci. Świetny prowadzący DJ i przede wszystkim niezapomniany czas spędzony na mistrzowskim poziomie z Olimpijczykami Pawłem i Marcinem. 5Styl wyróżnia: zaangażowanie, gotowe materiały promocyjne, świetny kontakt. Z kolei atrakcyjna i różnorodna oferta sprawiły, że współpraca była nie tylko przyjemnością, ale także sukcesem! Polecamy współpracę z 5Styl!

Adriana Kaźmierczak
Manager Marketingu MOSiR Mielec

Impreza była świetna! 5Styl wyróżnia dobry kontakt przed imprezą, świetna organizacja, atmosfera i zaangażowanie w trakcie. My polecamy i mamy nadzieję, że powtórzymy imprezę w najbliższym czasie!

Karol Kwiatkowski
Dyrektor OSiR Barcin

NAPISZ DO NAS

Porozmawiajmy o POOL PARTY w Twoim mieście! Napisz do nas, a my skontaktujemy się z Tobą i przygotujemy spersonalizowaną propozycję dostosowaną do Twoich potrzeb.

Dziękujemy za zapytanie.
Odpowiemy tak szybko jak to będzie możliwe.
Oops! Something went wrong while submitting the form.
Marta Korzeniowska
Manager Eventów 5Styl
 
 

PRZEBIEG IMPREZY

W trakcie POOL PARTY uczestnicy mają wyjątkową szansę poznać olimpijczyków - Pawła Korzeniowskiego i Marcina Cieślaka oraz obejrzeć pokaz pływania w ich wykonaniu. Po pokazie, uczestnicy mogą cieszyć się różnorodnymi strefami zabaw i konkursów:

 1. Tor Przeszkód Wibit: emocjonujący wyścig na dmuchanym torze przeszkód ninja
 2. Strefa Surferska: wyzwanie w postaci przepłynięcia basenu na desce SUP
 3. Wyścigi Pływackie z Przeszkodami: konkurs na przepłynięcie basenu z dmuchaną piłką
 4. Strzelanie do Celu: zabawa polegająca na zestrzeliwaniu kaczek wodnym pistoletem
 5. Strefa gier: gry i zabawy, w tym siatkówka wodna, piłka wodna i rzuty do celów
 6. Fotobudka: pamiątkowe i zabawne zdjęcia z olimpijczykami
 7. Strefa dmuchanych zabawek: wolna zabawa na dużych dmuchanych zwierzakach

Zwycięzcy konkursów otrzymują atrakcyjne nagrody, jak czepki z autografami i gadżety sportowe. Poza konkursami, uczestnicy mają czas na swobodną zabawę i korzystanie z całego obiektu.

DOTYCHCZASOWE REALIZACJE

Dotychczas zorganizowaliśmy 15 imprez POOL PARTY na terenie całej Polski, gdzie w partnerstwie z basenami i aquaparkami tworzyliśmy niezapomniane wydarzenia z różnorodnych okazji. W organizowanych przez nas imprezach POOL PARTY z Olimpijczykami dotychczas wzięło udział ponad 4000 uczestników.

 • Rawa Mazowiecka - 10-lecie OSiR
 • Szczecin Festiwal - Pływania Kinder Joy of Moving
 • Bochnia - Mikołajki
 • Warszawa Wola - Dzień Dziecka
 • Warszawa Wola - Back to School
 • Barcin - Impreza Promocyjna
 • Mielec - Otwarcie Pływalni
 • Siedlce - Dzień Dziecka
 • Zabrze - Urodziny Miasta
 • Pruszków - Impreza Promocyjna
 • Zduńska Wola - Impreza Promocyjna
 • Warszawa Wola - Mikołajki
 • Warszawa Wola - Impreza Promującą Obiekt
 

PROMOCJA

OPRAWA IMPREZY

POOL PARTY wprowadza na basen tropikalny klimat hawajskiej imprezy, a całe wydarzenie prowadzi DJ, który nadaje POOL PARTY energiczną atmosferę. Atrakcją są olimpijczycy Paweł i Marcin, przebrani za pływackich superbohaterów, którzy angażują się w zabawę z uczestnikami.

PROMOCJA OBIEKTÓW ORAZ PARTNERÓW

Podczas imprezy POOL PARTY skupiamy się nie tylko na zabawie i edukacji, ale również na tworzeniu profesjonalnych materiałów promocyjnych. Nasz zespół produkuje wysokiej jakości zdjęcia i filmy wideo, które doskonale oddają dynamikę i radość wydarzenia. Materiały promocyjne udostępniamy na wszystkich naszych kanałach mediów społecznościowych, zapewniając wydarzeniu szeroki zasięg i widoczność. Dodatkowo, dostarczamy te materiały naszym współorganizatorom, umożliwiając im wykorzystanie ich w celach budowania własnego wizerunku.

faq

Czy są jakieś ograniczenia wiekowe dla uczestników POOL PARTY?

POOL PARTY jest wydarzeniem przeznaczonym dla dzieci w wieku 6-18.

Czy uczestnicy muszą umieć pływać, aby wziąć udział?

Podstawowa umiejętność pływania jest wymagana do uczestnictwa we wszystkich aktywnościach. Dla bezpieczeństwa, na stanowiskach na głębokiej wodzie zapewniamy kapoki, ale podstawowe umiejętności pływackie są nadal potrzebne.

Czy udział w imprezie Pool Party jest bezpłatny dla uczestników?

Nasze imprezy Pool Party są najczęściej bezpłatne i mają charakter promocyjny. Jednak w przeszłości organizowaliśmy także odpłatne wydarzenia, które odniosły duży sukces. W przypadku imprez płatnych, zalecamy rozpoczęcie komunikacji wcześniej, aby zapewnić wystarczająco dużo czasu na efektywne promowanie wydarzenia i rozpowszechnianie materiałów reklamowych.

Ile trwa przygotowanie obiektu do imprezy?

Przygotowanie obiektu do POOL PARTY zajmuje około dwóch godzin, a sprzątanie po imprezie trwa około godziny.

Czy angażujecie się w promocję imprezy?

Tak, regularnie bierzemy udział w kampaniach promujących imprezę. Możemy stworzyć materiały reklamowe w formie grafik i filmów oraz pomóc w organizacji odpowiednich kampanii online.

Czy istnieje możliwość personalizacji wydarzenia, np. poprzez dodanie własnych dekoracji lub tematu imprezy?

Umożliwiamy dodanie własnych dekoracji i dostosowanie tematu imprezy, aby spełnić konkretne oczekiwania i wymagania. Jesteśmy otwarci na kreatywne pomysły i chętnie pomożemy w ich realizacji.

 
 

NAPISZ DO NAS

Porozmawiajmy o POOL PARTY w Twoim mieście! Napisz do nas, a my skontaktujemy się z Tobą i przygotujemy spersonalizowaną propozycję dostosowaną do Twoich potrzeb.

Dziękujemy za zapytanie.
Odpowiemy tak szybko jak to będzie możliwe.
Oops! Something went wrong while submitting the form.
Marta Korzeniowska
Manager Eventów 5Styl