Klikając „Akceptuję”, zgadzasz się na przechowywanie plików cookie na swoim urządzeniu w celu usprawnienia nawigacji w witrynie. Zobacz naszą Politykę Prywatności, aby uzyskać więcej informacji.

pool party -
radość z pływania

Łączymy sport i świetną rozrywkę w naszym ulubionym miejscu - nad wodą!

niezapomniane sportowe wydarzenie pełne pozytywnych emocji

Sport to wspaniała rozrywka oraz możliwość nawiązania wartościowych znajomości i spędzenia miłych chwil z przyjaciółmi lub rodziną. Pool Party dedykujemy nie tylko dzieciom, ale także całym rodzinom, bo wierzymy, że wspólne uprawianie sportu przekłada się na trwałe wspomnienia, do których chętnie wracamy pamięcią.

Pool Party sprawi, że zakochacie się w pływaniu!

Korzyści płynące z imprezki na basenie:

wybuchowe połączenie sportu i zabawy w wodzie

Wyjście ze strefy komfortu i pokonywanie swoich słabości

Zacieśnianie więzi z rodziną i przyjaciółmi poprzez sport

Nauka rozsądnego spędzania czasu nad wodą

Zyskanie pewności siebie w wodzie oraz poprawienie techniki pływania

Jesteś w wodzie- czyli tam, gdzie zabawa jest najlepsza!

Przebieg Imprezy

Na czas imprezy zmieniamy basen w magiczną krainę zabawy z torami przeszkód i wyzwaniami oraz warsztatami z Mistrzami pływania. Dzielimy basen na strefy (ilość stref jest dobierana na podstawie wielkości obiektu) i przeprowadzamy na nich zajęcia lub zabawy w grupach.

Na basenie czekają na Was nasi pełni energii trenerzy, w tym Olimpijczycy i uznani polscy pływacy, którzy nie tylko pokażą Wam jak się pływa, ale też rozkręcą całą imprezę, ponieważ dla nas Pool Party to również świetna zabawa.

Cała impreza oprawiona jest muzyką, DJ’em oraz profesjonalnym komentatorem.

1
Przy wejściu na basen gości witają nasze hostessy, które informują uczestników o przebiegu imprezy oraz pomagają dotrzeć na nieckę basenu.
2
Pool Party zaczyna się od widowiskowego pokazu Mistrza pływania w wodzie oraz przywitania uczestników.
3
Wydarzenie trwa od 1 do 3 godzin z możliwością podziału na grupy na określone godziny.

Atrakcje

Strefa zabawy czyli dmuchany tor przeszkód dla uczestników w każdym wieku. Absolutny hit! Czasami ciężko powiedzieć, kto bawi się lepiej - rodzice czy dzieci.

Strefa warsztatów i ćwiczeń technicznych, czyli porady z zakresu techniki pływania od naszych trenerów i specjalistów.

Warsztaty z ratownictwa i pierwszej pomocy, czyli umiejętności szczególnie ważne podczas bezpiecznej zabawy nad wodą.

Strefa surferska, czyli deski SUP wraz z wiosłami. Na jednej desce może być kilku zawodników!

Strefa żeglarska, czyli tor przeszkód na łódkach z korbkami.

Strefa nurkowania, czyli podwodny tor przeszkód z ukrytymi na dnie skarbami do odnalezienia.

Tory do swobodnego pływania dla rodziców z trenerami, którzy czuwają nad techniką.

Marketing i Materiały Reklamowe

Podczas każdego wydarzenia tworzymy materiały reklamowe w formie video oraz wysokiej jakości zdjęć. Materiały te udostępniamy na wszystkich naszych kanałach internetowych, kanałach naszych ambasadorów oraz oddajemy je do dyspozycji naszym partnerom, takim jak firmy lub instytucje publiczne do udostępniania na swoich kanałach. Zależy nam na tym, żeby wartości, które komunikujemy podczas Pool Party osiągały jak największą skalę. Przewidziany zasięg marketingowy każdego Pool Party to 10,000-30,000 widzów. Ponadto, dekorujemy basen w banery, ścianki, flagi i plakaty, a także tworzymy materiały reklamowe: balony, tatuaże oraz naklejki, które rozdajemy uczestnikom wydarzenia na basenie. Korzystamy też ze wszystkich dostępnych ekranów na basenie, aby promować wydarzenie lokalnie. Branding naszych partnerów organizacyjnych może znaleźć się w wystroju basenu przy odpowiednio wcześniejszym wysłaniu projektu.

Popularne okazje na
organizację Pool Party

Popularyzacja sportu i pływania wśród dzieci i rodzin przy współpracy urzędów Wojewódzkich, Miast i Dzielnic

Promocja obiektów sportowych

Imprezy firmowe
(Family Friendly)

Imprezy urodzinowe

Festiwale sportowe

Pomoc w pozyskaniu środków publicznych

Jeśli jesteś rodzicem lub samorządowcem zainteresowanym organizacją Pool Party w swoim mieście, możemy pomóc w pisaniu odpowiednich projektów o dofinansowanie przy wcześniejszym ustaleniu szczegółów.

Napisz do nas

Zakładany efekt

Efekt lokalny

Uczestnicy wydarzenia przeżyją niezapomnianą przygodę, która wzbudzi większe zainteresowanie sportem wśród dzieci i rodzin. Najczęstsze pytanie, które pada po Pool Party to: kiedy kolejna impreza? Po udanej imprezie zainteresowanie korzystaniem z obiektów wzrasta. W efekcie uczestnicy wydarzenia darzą sport większym zainteresowaniem i nie mogą doczekać się kolejnej wizyty na basenie. Dodatkowo, zapraszają rodziny i przyjaciół do wzięcia udziału w kolejnych edycjach, a także regularnie odwiedzają basen całymi rodzinami. Ponadto, wydarzenie odbija się echem lokalnie poprzez reklamę i oprawę wydarzenia. Często po naszych wydarzeniach widzimy efekt ‘przełamania się’ w uczęszczaniu na basen. Pool Party jest pierwszą wizytą na basenie po dłuższym czasie, która potem przekłada się na zbudowanie nowego sportowego nawyku, który z kolei jest świetny dla naszego zdrowia.

Efekt ogólnopolski

Ze względu na uczestniczących w nim znanych Olimpijczyków efektem ogólnokrajowym projektu jest szeroki zasięg medialny. 5Styl, a także Olimpijczycy uczestniczący w Pool Party, z pomocą swoich kanałów internetowych, promują wydarzenie, lokalizacje oraz wartości płynące z uprawiania sportu, tym samym sprawiając, że zasięg wydarzenia staje się ogólnokrajowy.