Klikając „Akceptuję”, zgadzasz się na przechowywanie plików cookie na swoim urządzeniu w celu usprawnienia nawigacji w witrynie. Zobacz naszą Politykę Prywatności, aby uzyskać więcej informacji.

Indywidualne Kursy PływaniaIndywidualne kursy pływania to gwarancja pełnej uwagi trenera skupionej wyłącznie na uczestniku, co zapewnia maksymalną efektywność nauki i szybki progres. Kursy indywidualne w akademii 5Styl powadzone są przez naszych najbardziej doświaczonych instruktorów Jędrka i Maćka. Natomiast warsztaty techniczne z wykorzystaniem wideo analizy prowadzi Paweł Korzeniowski.

Elastyczny Grafik: Wybierz wygodne dla siebie godziny, a my dostosujemy się do Twojego grafika.

Dostosowane do Twoich Potrzeb: Niezależnie od tego, czy zaczynajasz swoją przygodę z pływaniem, czy posiadasz już pływackie umiejętności, które chcesz podszlifować, program zajęć zostanie starannie dostosowany do Twojego poziomu i celów.

Efektywność i Postęp: Nasze indywidualne kursy pływania to idealne rozwiązanie dla osób, które cenią sobie szybki i efektywny progres. Pod okiem doświadczonych trenerów, każdy krok w Twojej pływackiej podróży jest świadomy i skuteczny.

Kursy Pływania dla Dorosłych

5 x 60 minut - szkolenie pływackie dla OSOBY DOROSŁEJ

Kup - 1000 zł

10 x 60 minut - szkolenie pływackie dla OSOBY DOROSŁEJ

Kup - 1900 zł

Kursy pływania dla Dzieci

5 x 60 minut - szkolenie pływackie dla dzieckA

Kup - 1000 zł

10 x 60 minut - szkolenie pływackie dla dziecka

Kup - 1900 zł

warsztaty z pawłem korzeniowskim

1 x warsztat 60 min. z Pawłem Korzeniowskim

Kup - 350 zł

1 x warsztat 90 min. z Pawłem Korzeniowskim

Kup - 450 zł

3 x warsztat 60 min. z Pawłem Korzeniowskim

Kup - 900 zł

3 x warsztat 90 min. z Pawłem Korzeniowskim

Kup - 1200 zł
Po zakupie kursu skontaktuj się z nami mailowo w celu ustalenia grafika zajęć.

faq

Znajdź odpowiedzi na najczęściej pojawiające się pytania. Jeśli nadal nie znalazła/eś odpowiedzi napisz do nas

Kupiłem voucher, co teraz?

Elektroniczna wersja vouchera zostanie przesłana na maila po dokonaniu płatności. Następnie prosimy o kontakt z nami, aby wspólnie ustalić termin lekcji. Jeżeli chcesz otrzymać voucher osobiście, poinformuj nas o tym. Chętnie go przekażemy.

Kiedy mogę zrealizować voucher?

Na lekcje można umawiać się w dowolne dni oraz godziny od poniedziałku do soboty. Wystarczy znaleźć wspólny termin z Pawłem bądź trenerem prowadzącym lekcje. Szczegóły omawiane są indywidualnie z osobą zapisaną na lekcje bądź opiekunem.

Ile mam czasu na wykorzystanie zakupionego voucheru?

Voucher jest ważny przez 12 miesięcy od daty zakupu. Można śmiało zaplanować lekcje z nami jako prezent dla siebie lub bliskiej osoby w przyszłości!