Klikając „Akceptuję”, zgadzasz się na przechowywanie plików cookie na swoim urządzeniu w celu usprawnienia nawigacji w witrynie. Zobacz naszą Politykę Prywatności, aby uzyskać więcej informacji.

Polscy Olimpijczycy Uczą Pływania

Przejdź do nauki

Jeśli szukasz inspiracji do spędzania czasu na pływalni lub chcesz doskonalić umiejętności i zdolności swojego dziecka - przychodzimy z inspiracją czyli autorskimi materiałami video. Przygotowana przez nas baza pomysłów będzie stanowić nieocenioną pomoc w samodzielnych treningach. W filmach bazujemy na naszym autorskim systemie nauczania, ale ćwiczenia i pomysły na naukę możecie realizować sami, gdziekolwiek przebywacie. Wielu entuzjastów wodnych zabaw wyrosło na zawodowych pływaków, a nasza grupa trenerów jest tego doskonałym przykładem.

poznajcie nauczycieli

Portrait photo of co-founder Dan
Paweł Korzeniowski

Paweł to prawdziwa legenda polskiego sportu. Mistrz Świata i wielokrotny Mistrz Europy. 'Korzeń' reprezentował nasz kraj na Igrzyskach Olimpijskich aż 5-krotnie, a na Igrzyskach w Tokio 2020 pełnił honorową funkcję Chorążego reprezentacji.

Portrait photo of co-founder Dan
Marcin Cieślak

Marcin to nasz Olimpijczyk z Londynu, ale także absolwent drużyny University of Florida Gators, w której wielokrotnie sięgał po tytuły Mistrza prestiżowej ligi NCAA. Na arenie międzynarodowej ma w swoim dorobku kilka medali mistrzostw Europy oraz mistrzostwo ligi ISL.

Portrait photo of co-founder Dan
Kacper Majchrzak
Kacper to 3-krotny Olimpijczyk: z Londynu, Rio oraz Tokio. Wielokrotny rekordzista Polski w stylu dowolnym (można powiedzieć, że jest specjalistą od freestyle’a!) Kacper uwielbia dzielić się swoją sportową wiedzą, dlatego znalazł się w naszej drużynie Pływaków na 5!
Portrait photo of co-founder Dan
Alicja Tchórz
Ala to złota medalistka Mistrzostw Europy z Glasgow. Olimpijka z Londynu, Rio oraz Tokio. Znana jest ze swojej waleczności oraz miłości do sportu. Ala chętnie angażuje się w wiele projektów, zarówno w świecie pływania, jak i poza basenem.  
Portrait photo of co-founder Dan
Kacper Stokowski
Najmłodszy z paczki SuperPływaków, wnosi do ekipy dużo radości i pozytywnej energii! Świeżo upieczony Olimpijczyk z Tokio. Obecnie Kacper studiuje na uniwersytecie NC State w USA, a niedawno sięgnął po swój pierwszy tytuł Mistrza NCAA.
Więcej o Nas

Dobra zabawa na basenie dla każdego

Dzięki materiałom pokazanym przez naszych Olimpijczyków możesz zagłębić się w tajniki ćwiczeń i zabaw, aby móc samodzielnie trenować nowo poznane umiejętności. Baza ćwiczeń jest dostępna dla każdego. Chcemy, żeby nic nie stało na przeszkodzie pomiędzy Wami a dobrą zabawą na basenie. W tej serii naszym celem jest zaprezentowanie skutecznych, a także łatwych do opanowania zabaw i narzędzi, dzięki którym nauka pływania okaże się bardziej przystępna. Z serii mogą skorzystać zarówno dzieci, rodzice, jak i instruktorzy.

Lekcja 1 - OSWAJANIE Z WODĄ

Prowadzący - Marcin Cieślak

Lekcja 2 - Nauka oddychania

Prowadzący - Paweł Korzeniowski

Lekcja 3 - Wstęp do Nurkowania

Prowadzący - Marcin Cieślak

Lekcja 4 - wyporność

Prowadząca - Alicja Tchórz

Lekcja 5 - Wskakiwanie do Wody

Prowadzący - Paweł Korzeniowski

Lekcja 6 - Nurkowanie

Prowadzący - Kacper Majchrzak

Lekcja 7 - Pozycja Strzałki

Prowadzący - Kacper Stokowski

odbierz darmową wejściówkę

Zadzwoń do nas lub wypełnij formularz, aby umówić się na darmową lekcję

Dziękujemy! Skontaktujemy się z Tobą mailowo.
Ups! Coś poszło nie tak.