Klikając „Akceptuję”, zgadzasz się na przechowywanie plików cookie na swoim urządzeniu w celu usprawnienia nawigacji w witrynie. Zobacz naszą Politykę Prywatności, aby uzyskać więcej informacji.

SURF CAMP 2024

Sporty wodne to prawdziwa zajawka! Obóz sportowy SURF CAMP jest dla wszystkich miłośników surfingu, windsurfingu, pływania i każdego innego sportu związanego z wodą. Przetestujemy tu różne aktywności fizyczne, rozbudzimy zajawki i stworzymy warunki do pielęgnowania zdrowej relacji ze sportem. Sami kochamy wszelką aktywność, więc z ochotą bierzemy udział w każdym punkcie dziennego planu! Na tym wyjeździe najbardziej skupimy się na windsurfingu. Czeka nas tydzień szkolenia w idealnych warunkach!

 

Słońce, palmy, ocean, orzeźwiająca bryza, pyszne jedzenie i epickie zachody słońca - brzmi jak idealne wakacje? A gdyby tak dodać do tego sport, potężny progres umiejętności pływackich, ogromną dawkę motywacji, satysfakcji, nowe umiejętności i ludzi z pasją? Ludzi, których ukształtował sport i dał, to co najlepsze: więzi, charakter, sprawność i ogromny apetyt na życie.

Stworzyliśmy obóz, na który sami chcielibyśmy pojechać, sport skąpany w słońcu, połączony z budowaniem najlepszych nawyków, służących zdrowiu i dobrej zabawie. Sportowe wakacje z przyjaciółmi, z których nie chcesz wracać.

 

O campie

DLA KOGO?

SURF CAMP to wyjazd dedykowany młodym miłośnikom sportów wodnych. Dla każdego przewidzieliśmy szkolenie z windsurfingu, a poziom zaawansowania nie gra tutaj roli, ważne, są tylko chęci, resztą zajmą się nasi instruktorzy! Oprócz windsurfingu camp będzie wypełniony innymi sportami i ciekawymi zajęciami.

Przedział wiekowy: 8-16 lat

TERMINY

 • 6-13.07.2024 (SOLD OUT)

Lokalizacja campu:

CELE CAMPU:

 • podniesienie skilla z windsurfingu
 • pokazanie uczestnikom nowych sportów i aktywności
 • zbudowanie zdrowej relacji ze sportem i rywalizacją w sporcie
Dziękujemy! Skontaktujemy się z Tobą mailowo.
Ups! Coś poszło nie tak.

FORMULARZ
 ZGŁOSZENIOWY

KOSZT UCZESTNICTWA:

2500 PLN

Rata I: 1000 PLN zaliczka po wypełnieniu formularza

Rata 2: 1500 PLN na 14 dni przed rozpoczęciem campu

CENA ZAWIERA:

 • zakwaterowanie w komfortowych domkach wieloosobowych
 • pełne wyżywienie (3 posiłki dziennie)
 • opiekę wykwalifikowanej kadry
 • codzienne zajęcia sportowe
 • codzienne zajęcia kreatywne
 • starter pack (upominki od 5Stylu)
 • ubezpieczenie NNW
 • relacja photo & video

CENA NIE ZAWIERA:

 • dojazdu na camp
  (Jak co roku organizujemy dodatkowy transport z i do Warszawy. Koszt transportu podamy drogą mailową bliżej  terminu rozpoczęcia się campu ponieważ jest on uzależniony od ilości chętnych)
 

Podobała mi się szybka jazda na bananie, wieczorki filmowe oraz wodna ślizgawka. zajecia z windsurfingu były ciekawe i dużo się nauczyłem a był to mój pierwszy raz. Już się nie mogę się doczekać następnego obozu.

Kuba Serafin

Obóz windsurfingowy był super zabawą.Świetna kadra, atmosfera i atrakcje. Z chęcią pojadę tam jeszcze raz!

Gabryś Ziółkowski

na obozie było fajnie. Oglądaliśmy filmy, pływaliśmy na windsurfingu, byliśmy na dmuchanym bananie na wodzie graliśmy w szachy, robiliśmy banany w czekoladzie i robiliśmy kolorowe koszulki. Chciałbym pojechać jeszcze raz 😀🤿

Robert Cisło

Plan dnia

Na SURF CAMPie każdy dzień jest pełen wyzwań i możliwości rozwoju. Monitorując pogodę, codziennie zapewniamy szkolenie z windsurfingu z wykwalifikowaną kadrą.

Codzienne Zajęcia Sportowe: rozwijające sprawność fizyczną.

 • Wodne Aktywności: windsurfing, kajaki, banan za motorówką, SUPy.
 • Warsztaty Rozwojowe: Kreatywne i intelektualne zajęcia, pobudzające rozwój poza sportowy.
 • Budowanie Relacji i Kultury Osobistej: Nacisk na wzajemny szacunek i wsparcie, tworzący pozytywne relacje między uczestnikami.
 • Detox od Technologii: Ograniczenie korzystania z telefonów do jednej godziny dziennie, promujące interakcje i aktywności grupowe.
 

faq

Znajdź odpowiedzi na najczęściej pojawiające się pytania. Jeśli nadal nie znalazła/eś odpowiedzi napisz do nas

W jakim obiekcie jest zakwaterowanie?

Baza WIND4YOU to prawdziwy surferski styl. Mieści się tuż nad jeziorem Bukowo, gdzie pływamy na winsurfingu. Domki, stołówka, boisko, tor do skima i beach bar - to wszystko mamy tutaj pod ręką! 5 minut drogi busem lub melexem (dodatkowa atrakcja!) i jesteśmy nad morzem.

Co zabrać na SURF CAMP?

Czapki z daszkiem, krem z fitrem i sportowa odzież to must have! Jeżeli masz swoją piankę (krótką lub długą) weź ją ze sobą. Prawdziwy surfer najlepiej czuje się we własnym sprzęcie.

Co jeżeli nie pływam na windsurfingu?

Bez obaw! Mamy przestrzeń na naukę na różnych poziomach. Możesz zacząć od początku lub wybrać szkolenie dla tych, którzy stawiali już swoje pierwsze kroki na windsurfingu.