Klikając „Akceptuję”, zgadzasz się na przechowywanie plików cookie na swoim urządzeniu w celu usprawnienia nawigacji w witrynie. Zobacz naszą Politykę Prywatności, aby uzyskać więcej informacji.

nauka pływania dla dzieci

Nauka oraz doskonalenie pływania dla dzieci.
Zajęcia indywidualne i grupowe.

Dziękujemy! Skontaktujemy się z Tobą mailowo.
Ups! Coś poszło nie tak.

dlaczego my

Mamy pewność, że szybko pokochacie nasze zajęcia. Lekcje pływania w 5Stylu to nie tylko dobra zabawa, ale również solidna dawka wiedzy. Przekonaj się, jak ciekawa i wartościowa jest nasza oferta!

Level UP!

Program nauczania został przygotowany przez naszych Mistrzów z wielką dbałością o wysoką jakość każdego elementu szkolenia

miłość do sportu

Nasze zajęcia mają na celu rozpalenie w młodych ludziach miłości do aktywnego spędzania czasu oraz zachęcenie do próbowania swoich sił w różnych sportach.

GOOD VIBES

5Stylowe lekcje pływania to nauka nowych umiejętności, ale również świetna zabawa. U nas każdy jest mile widziany!

idea

Tworząc nasz program szkolenia opieraliśmy się na idei sportu pozytywnego.

wartości

Nasze zajęcia to doskonały czas i miejsce na pracę nad własnym systemem wartości. Przekazujemy uczestnikom narzędzia, które pozwalają budować pozytywną relację ze sportem.

zaangażowanie

Jako cel numer jeden stawiamy sobie rozwój i doskonalenie nowych umiejętności. Na zajęciach bardzo ważne jest dla nas zaangażowanie zarówno uczestników jak i instruktorów, ponieważ wierzymy, że wtedy efekty nauki są najlepsze.

poznaj system zajęć

W naszej ofercie każdy znajdzie coś dla siebie. Jesteśmy elastyczni, dlatego oferujemy zajęcia w trzech formach:

Zajęcia Indywidualne

Najbardziej intensywna forma naszego programu. Podczas lekcji uczestnik może liczyć na pełną uwagę i skupienie trenera. Zajęcia indywidualne pozwalają na dowolność w wybieraniu terminów i intensywności spotkań.

Stwórz własną grupę

Uczestnik wraz z rodzeństwem lub kolegami i koleżankami z klasy może stworzyć własną grupę. Razem będziecie czerpać jeszcze większą radość z zajęć, dzieląc się pierwszymi wrażeniami i sukcesami. W takiej formie uczestnicy również mają pełną dowolność w wybieraniu terminów i intensywności spotkań.

Dołącz do grupy

Dołącz do istniejącej pływackiej ekipki. Mamy wiele grup, które mają już określone terminy zajęć, ale nie mają jeszcze kompletu uczestników. Jeśli interesuje Cię pływanie w grupie 3-6 osobowej i odpowiada Ci jeden z proponowanych terminów zajęć, znajdziemy dla Ciebie grupę fajnych ludzi o podobnym poziomie zaawansowania.

Czepkowy system motywacyjny

Na pierwszych zajęciach trener dokonuje oceny poziomu, jaki reprezentuje uczestnik. Na kolejnych zajęciach uczestnik otrzymuje czepek w kolorze swojego poziomu. Ten system zainspirowany jest kolorami pasów, jakie obowiązują w tradycyjnych sztukach walki. Czepki są elementem gry, a ich zadaniem jest motywacja uczestnika do poprawiania swoich umiejętności oraz zdobywania kolejnych kolorów.

Poziom 1

Poziom 2

Poziom 3

Poziom 5

Poziom 4

Poziom 7

Poziom 6

galeria

Tak pracujemy w wodzie!

faq

Znajdź odpowiedzi na najczęściej pojawiające się pytania. Jeśli nadal nie znalazła/eś odpowiedzi napisz do nas

Zajęcia indywidualne czy grupowe?

Kwestię wyboru zajęć dla dziecka możemy omówić wspólnie. Dla początkującego młodego pływaka, który dopiero zaczyna wodną przygodę polecamy wybór zajęć indywidualnych, aby szybciej przyswoić nowe umiejętności. Zajęcia grupowe to opcja dla tych, którzy pierwszy kontakt z wodą mają już za sobą i dobrze czują się pracując w grupie.

Czy zajęcia grupowe można odrobić?

Tak, zajęcia grupowe można odrobić. Prosimy o informację o planowanej nieobecności możliwie jak najszybciej. Na odrabianie zapraszamy w czasie trwania zajęć innej grupy o podobnym poziomie zaawansowania po wcześniejszym poinformowaniu nas telefonicznie lub mailowo. Zajęcia można odrobić jedynie w miesiącu, w którym zdarzyła się nieobecność. Uprzejmie prosimy o kontakt z instruktorem, z którym prowadzone są zajęcia, w celu ustalenia dogodnego terminu.

Czy mogę pomóc dziecku w szatni?

Jeżeli dziecko jest pierwszy raz na zajęciach lub potrzebuje pomocy w szatni, rodzic po zmianie obuwia, może wejść mu pomóc. W takiej sytuacji rodzic udaje się z dzieckiem do szatni, prowadzi na płytę basenu i pozostawia małego pływaka pod opieką instruktora, a następnie opuszcza nieckę basenową. To dla nas ważne, aby rodzic nie rozpraszał uczestnika zajęć swoją obecnością. Zapraszamy do obserwowania lekcji z widowni lub udania się do kawiarni na terenie obiektu. Tuż przed końcem lekcji rodzic może ponownie wejść na płytę basenu, aby odebrać dziecko i pomóc w szatni. Rodzic nie może zostawać na płycie podczas prowadzonej lekcji.

odbierz darmową wejściówkę

Zadzwoń do nas lub wypełnij formularz, aby umówić się na darmową lekcję

Dziękujemy! Skontaktujemy się z Tobą mailowo.
Ups! Coś poszło nie tak.