Klikając „Akceptuję”, zgadzasz się na przechowywanie plików cookie na swoim urządzeniu w celu usprawnienia nawigacji w witrynie. Zobacz naszą Politykę Prywatności, aby uzyskać więcej informacji.

nauka pływania dla dorosłych

Nauka oraz doskonalenie pływania dla dorosłych. Zajęcia indywidualne i grupowe.

Dziękujemy! Skontaktujemy się z Tobą mailowo.
Ups! Coś poszło nie tak.

Nigdy nie jest za
późno na rozwój!

Co oferujemy?

Nasza oferta skierowana jest nie tylko do początkujących osób, które chcą poznać podstawy pływania, ale także do tych, którzy chcą doskonalić wybrane style i poprawić elementy techniczne, takie jak nawroty lub skoki do wody. Pierwsze zajęcia pozwolą nam poznać Twoje umiejętności i ocenić poziom zaawansowania, na którym się znajdujesz.

Pływanie to sport dla każdego

Nie czujesz komfortu w wodzie i myślisz, że już za późno na naukę pływania? Pozwól nam zmienić Twoje zdanie! Kadra wykwalifikowanych oraz sympatycznych instruktorów i trenerów pomoże Ci poznać podstawy pływania lub udoskonalić posiadane już umiejętności. Naszą misją jest zachęcenie Cię do próbowania swoich sił w różnych sportach, a w szczególności do pływania, co przełoży się na wzmocnienie Twojej kondycji oraz charakteru.

Level UP!

Podobnie jak w przypadku motywacyjnego systemu czepkowego dla dzieci, dorośli również muszą zapracować sobie na zdobycie kolejnych poziomów. Na zajęciach dla dorosłych to trener wyznacza umiejętność jaką zawodnik musi opanować, aby zdobyć kolejny czepek. Może to być na przykład przepłynięcie całego basenu wybranym stylem lub start w zawodach sportowych. Pozwalamy Tobie oraz trenerowi zdecydować o przebiegu Waszej wspólnej pływackiej gry.

pierwsza lekcja gratis

Pierwsza lekcja jest zupełnie darmowa, dlatego też nie musisz podejmować decyzji od razu.
Odbierz darmową wejściówkę

Podczas pierwszych zajęć poznasz naszych instruktorów oraz poczujesz pozytywną energię lekcji w 5Stylu. Później zdecydujesz czy chcesz rozpocząć z nami swoją pływacką przygodę.

POZNAJ NASZ SYSTEM ZAJĘĆ

Oferujemy zarówno zajęcia indywidualne, jak i w grupach. Grupkę możesz stworzyć we własnym gronie znajomych lub rodziny, ale także dołączyć do istniejących już ekip. Niewątpliwie zajęcia ze znajomymi to doskonały pomysł na integrację i jeszcze większe zacieśnienie więzi. Sport łączy ludzi, a wspólne treningi zbliżają i pozwalają na dzielenie się pozytywnymi emocjami płynącymi z aktywności fizycznej. Jeśli nie masz jeszcze swojego pływackiego TEAMu, nie martw się, chętnie pomożemy dobierając innych uczestników zajęć o podobnym poziomie zaawansowania. Dzięki temu razem stworzycie swój pływacki DREAM TEAM.

faq

Znajdź odpowiedzi na najczęściej pojawiające się pytania. Jeśli nadal nie znalazła/eś odpowiedzi napisz do nas

Co zabrać ze sobą na basen?

Na pierwszy trening nie trzeba zabierać ze sobą wiele. Kostium/kąpielówki - musi być wygodnie i praktycznie. Dla Pań polecamy przylegające do ciała kostiumy jednoczęściowe, a dla Panów slipki, nie plażowe board shorty. Kolejny element to okularki - kwestia mocno indywidualna, najlepiej przymierzyć osobiście w sklepie i wybrać odpowiednie dla siebie. Nasza ekipka jednogłośnie poleca okularki Arena Air Speed. Silikonowy czepek dostaniecie od nas na pierwszych zajęciach. Na liście rzeczy do zabrania na basen znajdują się jeszcze klapki i ręcznik.

Dla kogo skierowane są zajęcia?

Nasze zajęcia skierowane są tak naprawdę do wszystkich. Niezależnie od tego czy idziesz na studia czy właśnie przechodzisz na emeryturę - wiek nie ma znaczenia! Naukę pływania i zdrowych nawyków można zacząć w każdej chwili. Jeśli chcesz nauczyć się pływać - napisz do nas, chętnie oswoimy Cię z wodą. Pierwsze zajęcia są całkowicie darmowe.

Czy opłata za zajęcia pokrywa koszt wejścia na basen?

Podczas zajęć grupowych pływamy na wynajętych torach. Obowiązuje wtedy rezerwacja i nie trzeba kupować biletu wstępu na basen. Zajęcia indywidualne zazwyczaj wiążą się z dodatkową opłatą wejścia na basen. Zapytaj instruktora, z którym pływasz czy podczas waszych zajęć nasza Akademia ma rezerwację toru. Na wielu pływalniach są akceptowane karty Multisport. Informację na ten temat znajdziesz w kasie basenowej.

odbierz darmową wejściówkę

Zadzwoń do nas lub wypełnij formularz, aby umówić się na darmową lekcję

Dziękujemy! Skontaktujemy się z Tobą mailowo.
Ups! Coś poszło nie tak.