Marcin Cieślak

Marcin przez większość swojej seniorskiej kariery studiował i trenował we florydzkiej drużynie Gators, skąd wywodzą się między innymi Caeleb Dressel, Ryan Lochte czy Elizabeth Beisel. W USA, Marcin 3 razy sięgał po prestiżowy tytuł mistrza NCAA, z kolei na arenie międzynarodowej, wielokrotnie reprezentował Polskę w finałach mistrzostw Świata i Europy oraz na Igrzyskach Olimpijskich. Marcin jest założycielem amerykańskiego start-upu Phlex, który tworzy technologie treningowe dla pływaków, badające wydajność treningu oraz techniki pływania z użyciem nanotechnologii oraz algorytmów sztucznej inteligencji. Dzięki setkom godzin analiz techniki z użyciem danych sensorycznych, Marcin zyskał unikatowe analityczne spojrzenie na sport.


Paweł Korzeniowski

Paweł jest jednym z najbardziej doświadczonych i udekorowanych pływaków w historii polskiego pływania. “Korzeń” reprezentował Polskę na Igrzyskach Olimpijskich aż 4 razy oraz wielokrotnie prowadził reprezentację Polski jako kapitan. Paweł niezliczenie wiele razy zachwycał nas swoimi występami na arenach międzynarodowych, gdzie stawał na najwyższym stopniu podium mistrzostw Świata i Europy. Jego wiedza o technice pływania, mentalnym przygotowaniu do startu oraz programach treningowych nie ma granic. Obecnie Paweł dedykuje większość czasu szkoleniu młodych zawodników oraz rozpowszechnianiu sportu w Polsce poprzez angażowanie się w akcje społeczne i charytatywne, popularyzujące pływanie i bezpieczny wypoczynek nad wodą.


Kacper Rodziewicz

Wszyscy znamy Kacpra jako “kamerzystę”, ale produkcja video to tylko jeden z jego talentów. Kacper to znakomity trener pływania z pasją, który nie wstydzi się sięgać po wiedzę sportową do książek i badań naukowych. Jako pływak, wielokrotnie reprezentował Polskę na arenie międzynarodowej i stawał na podium mistrzostw Europy osób niepełnosprawnych. Kacper łączy swoje pasje do pływania i produkcji filmów, dzięki czemu regularnie powstają nasze wesołe filmy z ćwiczeniami technicznymi.


Robert Białecki

Trener i mentor z unikatowym podejściem do sportu i młodzieży. Dr Robert Białecki jest wykładowcą na Warszawskiej AWF, trenerem klasy Mistrzowskiej Międzynarodowej w skokach do wody i pływaniu. Trener Robert był trenerem kadry Polski podczas Igrzysk Olimpijskich w Londynie i Rio. W swojej karierze pracował między innymi z Pawłem Korzeniowskim, Otylią Jędrzejczak i Marcinem Cieślakiem. Bardzo cenimy trenera Roberta za swoje pozytywne nastawienie do zawodników, metodyczne podejście do pływania oraz ogromną wiedzę.


Joanna Budzis

Asia to psycholog sportu, absolwentka University of Pittsburgh (USA) oraz Uniwersytetu SWPS, olimpijka i v-ce mistrzyni Europy w pływaniu oraz wielokrotna mistrzyni i rekordzistka Polski. Asia pływała pływała w amerykańskiej drużynie uniwersyteckiej PITT w lidze NCAA i gdzie była kapitanem drużyny. Asia to osoba o wielu talentach, założycielka STREAMLINE Leadership Academy, centrum psychoedukacji sportowców gdzie prowadzi warsztaty i szkolenia dla trenerów, zawodników i rodziców różnych dyscyplin sportowych w tym członków kadry olimpijskiej i paraolimpijskiej. Współpracuje jako specjalistka treningu mentalnego w Healthy Center by Ann. Lubi widzieć iskrę w oku zawodnika, który nagle przekonuje się o możliwościach rozwoju i czuje kontrolę nad swoimi osiągnięciami. Sportowiec, dalej aktywnie pływa, biega, praktykuje jogę i ćwiczy crossfit.


Magda Korzeniowska

Magda to najbardziej pozytywna osoba, jaką spotkamy w pływackim światku. Promieniuje energią, empatią i pozytywnym nastawieniem. Dzieci ją uwielbiają, a ona uwielbia dzieci. Magda jest pedagogiem oraz nauczycielem angielskiego z wieloletnim doświadczeniem. Dzięki jej umiejętnościom i osobowości każdy ‘maluszek’ czuje się komfortowo na basenie już od pierwszych zajęć.


Marta Korzeniowska

Kolejny as ze sportowej rodziny “Korzeni”. Marta to specjalistka od najmłodszych adeptów pływania, ponieważ posiada niesamowity talent do porozumiewania się z dziećmi. Widok dzieci wracających, żeby uścisnąć ją na koniec zajęć przestał nas już dziwić. Dzieci ją uwielbiają, ponieważ potrafi uczyć pływania poprzez świetną zabawę. Nawet najbardziej oporni w moment przełamują swoje słabości. Marta ma w swoim dorobku wiele medali mistrzostw Polski.