Co się działo w 2022? Podsumowanie roku

Podsumowanie Roku 2022

Klasycznie - ależ to był rok! W 5Stylu duuużo się działo, tak jak lubimy! Ten rok przyniósł nam nowe doświadczenia i szanse rozwoju. Więcej wyzwań, przygód, projektów. Powitaliśmy nowe twarze, zacieśnialiśmy więzi z tymi, którzy znają nas od kilku sezonów. Jak wyglądała nasza praca w 2022?3 projekty we współpracy z Ministerstwem Sportu i TurystykiKINDER JOY OF MOVING

Pierwszy z nich zakończyliśmy w czerwcu - była to druga seria naszych filmów edukacyjnych o pływaniu. Wraz z Kinder Joy of Moving nagraliśmy aż 8 nowych odcinków! Bawiliśmy się przy tym świetnie, ponieważ mogliśmy przy okazji zwiedzić cudowny, historyczny basen w Pałacu Kultury i Nauki. Zgadnijcie kto z naszej ekipy skoczył z najwyższej rampy? :D 


POOL PARTY

Kolejny projekt, którego kontynuacji i rozwoju nie mogliśmy się doczekać w tym roku to wybuchowa mieszanka dobrej zabawy i promocji pływania - imprezy Pool Party! Uważamy, że najlepszą formą zachęcania dzieci i rodzin do uprawiania sportu jest tworzenie niezapomnianych sportowych wydarzeń pełnych pozytywnych emocji. Sport to wspaniała rozrywka oraz możliwość nawiązania wartościowych znajomości i spędzenia miłych chwil z przyjaciółmi i rodziną. Ten projekt udało nam się zrealizować w aż różnych 4 lokalizacjach, a w samej Warszawie powtórzyliśmy imprezkę dwa razy. Najpierw na cyklicznej już imprezie Back to School & Back to the Pool we wrześniu, a pod koniec roku na świątecznej edycji zabawy. Byliśmy też w Rawie Mazowieckiej na 10-leciu obiektu, w Zabrzu na 100-leciu (!!!) miasta Zabrze oraz w Bochni na spotkaniu mikołajkowym. 


DARMOWE LEKCJE PŁYWANIA DLA UKRAINY

Nasz trzeci projekt to odpowiedź na obecną sytuację na świecie. W związku ze zwiększoną ilością mieszkańców Ukrainy w Warszawie, chcieliśmy umożliwić dostęp do basenu ukraińskim dzieciom. Zaproponowaliśmy cotygodniową godzinę darmowych zajęć nauki i doskonalenia pływania. Zajęcia prowadził trener z Ukrainy, aby najmłodsi czuli się swobodnie.


7 CAMPów


Ekipa dorosłych zajawkowiczów 5Stylu cały czas rośnie w siłę, a my staramy się umożliwiać im warunki do polepszania formy poprzez organizację krótkich wyjazdów sportowych. Wszystko po to, aby maksymalnie wykorzystać wiedzę i doświadczenie naszych trenerów. Zdajemy sobie sprawę z tego, że szybkie życie w mieście bywa wymagające i często nie zostawia zbyt wiele czasu na hobby i zainteresowania. Takie wyjazdy pozwalają na maksymalnym skupieniu się na potrzebach własnego ciała i progresie w sporcie. W tym roku zorganizowaliśmy dwa wyjazdy - pierwszy na wiosnę w Bydgoszczy na nowym obiekcie Astoria, gdzie mieliśmy okazję skorzystać z Endless Pool. Na drugim wyjeździe byliśmy w Olsztynie pod koniec roku. Ten wyjazd poświęciliśmy na ostatnie szlify przed najważniejszą imprezą sportową naszych zawodników - Mistrzostwami Polski Masters w Poznaniu. 


Wyjazdy dla dzieci podzieliliśmy w tym roku na dwa rodzaje CAMPów - Zajawka oraz PRO. 


Wyjazdy Zajawka CAMP to przede wszystkim dobra zabawa i niepowtarzalna energia. Celem CAMPu jest aktywnie spędzenie czasu w ciekawym środowisku, rozwój pływacki, a także spróbowanie swoich sił w różnych sportach. Na obozach wszyscy stajemy się jedną drużyną i wspólnie tworzymy atmosferę, w której przyjemnie uprawia się sport. Ten wyjazd to wybuchowe połączenie sportu i zabawy. Za cel stawiamy sobie rozniecenie w uczestnikach chęci do kontynuowania swojej sportowej przygody, bo uważamy, że sport to najlepszy nauczyciel! Dla dzieci i młodzieży dopiero rozpoczynających własną drogę, niezmiernie ważną kwestią jest stymulacja ciała i umysłu, dlatego urozmaicony program obozu ukierunkowany jest na pogłębienie zainteresowań uczestników i odkrycie nowych pasji. W tym roku próbowaliśmy swoich sił na nartach biegowych w zimie oraz na windsurfingu w lecie. ZAJAWA! 


Wyjazdy PRO to propozycja wyjazdu dla dzieci i młodzieży, którzy na codzień trenują w klubach i zależy im na progresie w pływaniu. Na tych wyjazdach spędzaliśmy dużo czasu na basenie, nagrywając się, szlifując technikę i korzystając z cennych rad naszych Olimpijczyków. Urozmaiceniem na tych wyjazdach są goście specjalni, którzy wnoszą dodatkową wartość do całego programu szkoleniowego! 


Podsumowując te przygody, łącznie zorganizowaliśmy aż 7 CAMPów. Byliśmy w Szklarskiej Porębie, Mrągowie, Zakopanem, Bydgoszczy i Olsztynie. Która lokalizacja podobała Wam się najbardziej?1365 ZADOWOLONYCH ZAJAWKOWICZÓW


Ten rok obfitował w nowe doświadczenia, ale też nowych zajawkowiczów w szeregach 5Stylu. Jesteśmy wdzięczni za każdą nową osobę, którą poznajemy wraz z rozwojem naszej Akademii. Słuchamy Waszych potrzeb i robimy co w naszej mocy, aby pływanie kojarzyło się Wam z dobrą zabawą. Dziękujemy za ten wspólny rok i życzymy Wam (oraz nam!) jeszcze więcej przygód w 2023!

blog

ostatnie wpisy

No items found.