5Styl academy to nowoczesne warsztaty pływackie oraz warsztaty 1 na 1 prowadzone przez polskich olimpijczyków Pawła Korzeniowskiego oraz Marcina Cieślaka w towarzystwie najlepszych polskich trenerów, specjalistów dietetyki i psychologii. Warsztaty odbywają się w miłej i luźnej atmosferze i dedykowane są pływakom w każdym wieku i na każdym poziomie zaawansowania. Dla rodziców, opiekunów i trenerów przygotowaliśmy bezpłatne zajęcia z dietetykiem i psychologiem sportu w czasie warsztatów. Poza zajęciami nasi mistrzowie znajdą czas, aby odpowiedzieć na wszystkie wasze pytania i dać cenne rady uczestnikom warsztatów.

Na sukces i rozwój każdego młodego sportowca składa się wiele czynników. Inteligentny trening, pasja, motywacja i zdrowy rozwój mentalny; prawidłowe nawyki żywieniowe oraz umiejętność regeneracji i dbania o swoje ciało. Niestety te podstawowe elementy treningu pływackiego są często zaniedbywane lub spadają na drugi plan odbierając zawodnikom szanse na osiągnięcie 100% swojego potencjału. Akademia 5Styl powstała po to, aby w nowoczesny sposób edukować rozwijających się sportowców. Naszym celem jest przekazanie młodym zawodnikom kompletnej wiedzy sportowej oraz podzielenie się naszymi doświadczeniami nabytymi w Polsce i USA.

5Styl zaprasza do udziału w warsztatach z olimpijczykami gdzie dowiecie się wszystkiego co najważniejsze na drodze po mistrzostwo.


Serdecznie zapraszamy do udziału