Klikając „Akceptuję”, zgadzasz się na przechowywanie plików cookie na swoim urządzeniu w celu usprawnienia nawigacji w witrynie. Zobacz naszą Politykę Prywatności, aby uzyskać więcej informacji.

WINTER CAMP

Winter Camp to wyjazd dla tych, którzy lubią aktywny wypoczynek. Ten obóz to czas pełen wyzwań, intensywnej nauki nowych umiejętności oraz dobrej zabawy w gronie przyjaciół i przyjaznej kadry. Na wyjeździe czekają na obozowiczów codzienne treningi pływackie oraz ogólnorozwojowe, warsztaty z inspirującymi ludźmi oraz wiele innych atrakcji. Winter Camp z 5Stylem to czas intensywnego sportowego rozwoju!

Termin

22.01-28.01.2024

Cena

2500 zł

wiek

7-17 lat

miejsce

Zakopane

o obozie

KOMU DEDYKOWANY JEST WINTER CAMP?

W sezonie zimowym łączymy dwa typy obozów letnich - a więc będzie tu podział na dwie grupy! Grupa PRO to rozwiązanie dla młodych, ambitnych pływaków, którzy na co dzień trenują w klubach pływackich w całej Polsce. Będą tu mieli okazję rozwijać swoje umiejętności pływackie oraz zdobywać doświadczenie i wiedzę na temat sportu od Mistrzów. Grupa ZAJAWKA to opcja dla tych, którzy traktują pływanie jako forma rekreacji i ZABAWY. Dla tej grupy również przygotowaliśmy program basenowy, ale o zdecydowanie mniejszej intensywności. Tak, aby zachować w tych młodych adeptach sportów wodnych zajawkę na sport w różnej postaci!

DLACZEGO WARTO POJECHAĆ NA SWIM CAMP PRO?

Swim CAMP PRO to wyjazd, który warto doświadczyć. Program tego obozu dopracowujemy już od ponad 7 lat, dzięki czemu możemy zapewnić uczestnikom obozu najwyższą jakość treningów oraz efektywny przekaz wiedzy. Nasz obóz to nie tylko intensywne treningi pod okiem olimpijczyków, ale także mnóstwo okazji do rozwoju interpersonalnego oraz kreatywnego. Aby nasi pływacy w pełni mogli skupić się na treningu, zapewniamy im warunki sportowe na najwyższym poziomie. Dbamy o to, aby zawodnicy mieli łatwy dostęp do wszelkich obiektów sportowych oraz korzystali z wyżywienia przygotowanego specjalnie dla sportowców. Ośrodek COS w Zakopanem to miejsce, jakich nie ma wiele w Polsce. Obiekt jest doskonale przygotowany pod sportowców. Zarówno zakwaterowanie, wyżywienie jak i zaplecze obiektów sportowych są na najwyższym poziomie. Dlatego wybieramy to miejsce już od paru lat na obozy PRO i nie tylko!


WARSZTAT PŁYWACKI

Dzięki doświadczeniu Olimpijczyków - Pawła i Marcina - każdy uczestnik ma szansę na indywidualne podejście i naukę w atmosferze pełnej zaangażowania, pasji i przyjaźni. Na basenie skupiamy się na technice wszystkich czterech stylów pływackich oraz skokach i nawrotach, a dzięki użyciu kamer wideo dokładnie monitorujemy postępy każdego uczestnika. Na treningach pracujemy nad budową bazy i wydolności tlenowej, beztlenowej oraz szybkości. Ośrodek COS Zakopane, znajduje się na wysokości 900 m.n.p.m, co stanowi dodatkowy bodziec dla rozwijającego się organizmu w przygotowaniu do sezonu.

ROZWIJAJĄCE ZAJĘCIA POZA BASENEM

W 5Stylu każdy ma szansę na pełne rozwinięcie swojego potencjału i odkrycie swoich pasji poza sportowych, ponieważ mocno wierzymy w to, że każdy sportowiec powinien rozwijać się w wielu dziedzinach. Chcemy, aby nasi uczestnicy poza doskonaleniem swoich umiejętności sportowych mieli możliwość poznania siebie i swoich zainteresowań. Podczas obozów organizujemy warsztaty kreatywne, intelektualne oraz spotkania z ciekawymi ludźmi, aby zachęcić naszych CAMPowiczów do rozwoju intelektualnego oraz wychodzenia ze swojej strefy komfortu. Obozowicze regularnie podejmują się różnych wyzwań, takich jak tworzenie filmów/vlogów, prezentacje na scenie, wyzwania przedsiębiorcze czy quizy tematyczne.

KULTURA SWIM CAMP PRO

Na Swim CAMP PRO zawsze możesz liczyć na przyjazną i pełną wsparcia atmosferę, która pomoże Ci osiągnąć sukcesy i czerpać radość z pływania. Dbamy o relacje w naszej drużynie oraz o to, aby każdy uczestnik czuł się wartościową częścią ekipy. Zwracamy też uwagę na wzajemny szacunek oraz kulturę osobistą, ponieważ jako drużyna reprezentujemy naszą dyscyplinę sportu. Nasza kadra trenerska starannie pracuje nad stworzeniem warunków sprzyjających spokojnej nauce, nie tylko od trenerów, ale również od siebie nawzajem.

INFO ORGANIZACYJNE

 • Zakwaterowanie w kompleksie sportowym COS OPO Zakopane
 • Codzienne Treningi Sportowe: 1-2x na basenie, 1-2x na lądzie, 1x w terenie
 • Wyżywienie składa się z 3 pełnowartościowych posiłków w formie bufetu. W przypadku specjalnych wymagań dietetycznych, uprzejmie prosimy o kontakt.
 • Kadra trenerska składa się z Olimpijczyków - Pawła Korzeniowskiego i Marcina Cieślaka, a także psychologów i doświadczonych nauczycieli
 • Oferujemy możliwość skorzystania z zorganizowanego przez nas transportu z i do Warszawy

Co nas czeka

Na naszych wyjazdach zawsze dzieje się coś ciekawego! 

CIEKAWY PLAN DNIA

Na obozie szlifujemy technikę pływacką, oraz przygotowujemy formę do sezonu startowego, ale nie zapominamy też o tym, że są… ferie zimowe! W każdej wolnej chwili celebrujemy ten piękny okres spędzając czas w naturze.

TRENINGI POD OKIEM MISTRZÓW

Paweł i Marcin są częścią naszej paczki i prowadzą wszystkie treningi w wodzie i na lądzie. Nasi Mistrzowie są z nami przez cały obóz i skupiają swoją uwagę na Waszym rozwoju. Chłopaki często wchodzą do wody, aby pokazać Wam trudniejsze elementy techniczne lub po prostu pościgać się z CAMPowiczami. Naprawdę dużo można się od nich nauczyć!

ANALIZA WIDEO

Świadomość to tajna broń każdego sportowca. Na obozie poznajemy różne typy treningów oraz efekty jakie przynoszą, a także analizujemy technikę z użyciem kamer wideo. Filmy oglądamy wspólnie, omawiając przy tym zagadnienia techniczne i błędy.

ROZWÓJ KREATYWNY

Oprócz zajęć sportowych, zależy nam na rozwijaniu kreatywności CAMPowiczów. Organizowane przez nas konkursy i zabawy pozwalają uczestnikom rozwinąć swoje talenty artystyczne, pomagają przełamać się podczas wystąpień przed rówieśnikami i uczą rozwiązywać problemy.

TRENING CHARAKTERU

Camp sportowy to doskonały czas na ćwiczenie samodzielności, dyscypliny, zaradności i zarządzania czasem. Jako cel stawiamy sobie stworzenie dla Was idealnych warunków do rozwoju osobistego. Jesteśmy wymagający, ale stale komunikujemy się z zawodnikami i słuchamy ich potrzeb.

ODPOCZYNEK OD TECHNOLOGII

Telefony dostają od nas wolne na cały dzień! Na czas od śniadania do kolacji swoją uwagę poświęcamy zajęciom oraz budowaniu relacji z przyjaciółmi. Na jedną godzinę po obiedzie zwracamy telefony właścicielom. Można wtedy opowiedzieć rodzicom i znajomym o obozowym dniu pełnym wrażeń!

TRENING NA LĄDZIE

Trening na lądzie jest doskonałym uzupełnieniem treningu w wodzie. Staramy się organizować treningi na lądzie tak, aby były one nie tylko rozwojowe, ale też ciekawe. Pracujemy nad wzmocnieniem naszej siły, wytrzymałości oraz eksplozywności, co przekłada się na jeszcze większy progres w basenie.

CIEKAWI LUDZIE

Zarówno kadra jak i uczestnicy to ciekawi świata i ambitni ludzie. W naszej ekipce każdy jest mile widziany, bo każdy z nas jest wyjątkowy! Z CAMPu wyjedziecie z paczką nowych przyjaciół. Przez 6 lat organizacji CAMPów doświadczyliśmy już dziesiątki pięknych przyjaźni, z których wiele trwa do dziś.

WSPÓLNE WIECZORKI

Wieczorami czas na chill i integrację. Po dniu pełnym treningów i wrażeń relaksujemy się grając w planszówki lub karty, wspólnie oglądając filmy czy siedząc przy ognisku. Przyjazna atmosfera na Campie sprzyja zacieśnianiu więzi i tworzeniu pięknych przyjaźni.

NOWE ZAJAWKI

Nie samym treningiem pływak żyje. W treningu sportowca ważne jest to, żeby szukać nowych bodźców treningowych w innych dyscyplinach sportu. Gry zespołowe są świetną okazją na to, żeby dać sobie wycisk, świetnie się przy tym bawiąc z ekipką.

MAŁE GRUPY

CAMPowicze współpracują w kameralnych zespołach, aby każdy czuł komfort i zaangażowanie w zajęcia. Naszą mocną stroną jest tworzenie wyjątkowej atmosfery, która sprzyja zaangażowaniu w trening. Na CAMPie wszyscy jesteśmy jedną drużyną i wspólnie wspieramy się w drodze do swoich celów.

CZAS NA ŚWIEŻYM POWIETRZU

Raz dziennie jesteśmy na dworze na zimowych aktywnościach - narty biegowe, zjazdy na sankach czy jabłuszkach albo spacer zimowy w pięknych okolicznościach Tatr.

100% ZAJAWKI

Na Campie każdy dzień obfituje w nowe doświadczenia, które wspierają kreatywność, współpracę i budowanie trwałych przyjaźni. Uczestnicy mogą zanurzyć się w różnorodnych aktywnościach. Campy 5Styl zapewniają niezapomniane wrażenia, które pozostają z uczestnikami na długo po zakończeniu obozu. Atmosfera obozu sprzyja wspólnemu odkrywaniu nowych zainteresowań, dzieleniu się wiedzą i umiejętnościami, co przyczynia się do rozwoju indywidualnego i grupowego.


opinie zawodników
i rodziców

Było super, już chcę jechać na kolejny obóz.

Sonia

Było super, już chcę jechać na kolejny obóz.

Sonia

Obóz był super ,atmosfera wspaniała i ludzie Najwspanialsi i wszystkie obozy od paru lat i w przyszłości chcę spędzać na obozie 5 styl

Kacper

Fantastyczna atmosfera, doskonale zorganizowany czas, mnóstwo atrakcji, sympatyczna kadra, dobre warunki pobytu, fajny pomysł z regularnym publikowaniem filmów i zdjęć z obozu. Nasza córka była zachwycona, na pewno pojedzie kolejny raz:)

Helena

Ze wszystkich obozów na jakich byłem ten był najlepszy i już nie mogę się doczekać kolejnego obozu z 5Styl!!!

Antek

Jesteśmy bardzo zadowoleni z pobytu naszej córki na obozie. Wróciła zadowolona, pełna energii i pozytywnych wrażeń. Wiele się też nauczyła. Na pewno wrócimy za rok. Dziękujemy Ekipie 5 styl za pełne zaangażowanie, opiekę i super atmosferę.

Marta

Obóz był rewelacyjny. Świetna kadra. Atmosfera była super. Nie było czasu na nudę. Wszystko dopracowane w najmniejszym szczególe.

Ania

Było fantastycznie. Nie mogę doczekać się letniego obozu.

Grzesiek

Doskonały obóz dla profesjonalistów i początkujących. Atmosfera rewelacyjna, super ekipa.

Maciek

Obóz jak zwykle super! Dużo różnych zajęć dodatkowych oprócz treningów na basenie. Rewelacyjna atmosfera i bardzo miła kadra! Buziaki dla Zosi, Marcina, Pawła i Kacpra :) Jesteście świetni. Na pewno widzimy się w przyszłym roku, albo i zimą :)

Kornelia

Super wykwalifikowana kadra: p. MARCIN CIEŚLAK I p. PAWEŁ KORZENIOWSKI. P. Kacper to jest mistrz dobrego humoru, fajnych dźwięków. Tak i tak bedzie IBIZA! Pani Zosia i Pani Martyna są bardzo opiekuńcze (dla tych najmniejszych), uśmiech nie schodzi z twarzy. Jak nie zaufać takiej kadrze!

Julia

Świetny obóz! Super ludzie!Doświadczeni trenerzy i przemili opiekunowie. Polecam wszystkim,którzy chcą doświadczyć świetnej przygody i mile spędzić czas! 😉

Marysia

Profesjalizm, fachowa organizacja, super atmosfera i wspaniale spędzony czas, takim zdaniem mogę opisać moje wspomnienia z obozu. Teningi pod okiem profesjonalnych trenerów to była czysta przyjemność. Dziękuję za super spędzony czas 😀

Michał

Obóz w Zakopanem był jak zwykle super. Jeździmy z Wami od początku. Dzieciaki czekają na następny!

Maciek

Obóz w Zakopanem to świetna przygoda. Można było doskonalić techniki pływania, czerpać wiedzę od trenerów, rozwijać nowe umiejętności, np. kręcenie vloga. Dodatkowo czas spędzony z przyjaciółmi sprawił, że chciałam tam zostać jeszcze dłużej.

Michalina

Najbardziej na tym obozie podobała mi się atmosfera. Atrakcje, zajęcia i kadra są super! Chciałbym w następny roku przyjechać.

Błażej

Obóz w Zakopanem dostarczył mojemu dziecku niezapomnianych chwil z prawdziwymi fachowcami. Poza treningami dzieci miały możliwość uczestnictwa w warsztatach kreatywnych oraz przeróżnych konkursach i zabawach. Obóz z 5Styl to doskonała forma wypoczynku dla młodych sportowców. Do zobaczenia na kolejnych obozach!

Piotr

co jest w cenie?

Cenimy sobie komfortowe warunki pracy i stawiamy na zajęcia w małych grupach. Dzięki temu możemy nawiązać bliższą relację z każdym obozowiczem. To również pozwala dostosować program zajęć do indywidualnych potrzeb i umiejętności uczestników, aby każdy czuł swobodę! 

good vibes

Super ekipka, w której każdy jest mile widziany

Good Food

3 pełnowartościowe posiłki dziennie

Ubezpieczenie NNW

Raczej się nie przyda, ale zawsze warto mieć

Hotel

Zakwaterowanie w hotelu o sprawdzonym standardzie

Zajęcia Sportowe

Zajęcia na dobrze wyposażonych obiektach sportowych

Moc atrakcji

Dzień wypełnony rozwijającymi zajęciami

Kadra

Wykwalifikowani nauczyciele, trenerzy i psycholodzy

Gifts

Upominki dla każdego uczestnika

Foto & VIdeo

Codzienne relacje oraz film i galeria na zakończenie wyjazdu

co warto spakować

 • Strój na basen + okularki
 • Co najmniej dwa komplety strojów sportowych
 • Buty sportowe
 • Buty górskie
 • Kurtka + spodnie narciarskie
 • Bielizna termiczna
 • Rękawiczki, czapka, szalik x2
 • Wszystko, dzięki czemu czujesz się komfortowo!

zapisz się już dziś