Klikając „Akceptuję”, zgadzasz się na przechowywanie plików cookie na swoim urządzeniu w celu usprawnienia nawigacji w witrynie. Zobacz naszą Politykę Prywatności, aby uzyskać więcej informacji.

Swim CAMP PRO

Wyjazd przewidziany jest dla prawdziwych miłośników pływania. Na CAMPie szlifujemy pływacką formę, intensywnie pracujemy nad techniką i wzmacniamy się na treningnach na lądzie. Poza basenem, nasz obóz to miejsce gdzie poznasz ciekawych i ambitnych ludzi, z którymi na pewno stworzycie wspaniałe wakacyjne wspomnienia!

Termin

20-30.08.2022

Cena

2950 zł

wiek

7-16 lat

miejsce

COS Zakopane

o obozie

Pływanie to sport, który wymaga regularnych treningów. Swim CAMP PRO skierowany jest do młodych zawodników z całej Polski, którzy chcieliby w gronie Olimpijczyków przygotować się do nadchodzącego sezonu. Obóz odbędzie się w profesjonalnym ośrodku sportowym COS Zakopane, który położony jest na wysokości 900 metrów nad poziomem morza. Przez 10 dni trwania obozu będziemy pracować nad: techniką pływania, wydolnością organizmu, szybkością i mocą, a także elementami technicznymi takimi jak skoki, nawroty i pływanie pod wodą. Paweł i Marcin są z nami przez cały CAMP i aktywnie uczestniczą w każdych zajęciach. Poza zajęciami na basenie ćwiczymy na lądzie i rozwijamy się na każdej płaszczyźnie, dobrze się przy tym bawiąc.

Ważne informacje organizacyjne:

 • CAMP skierowany jest do dzieci i młodzieży trenujących pływanie
 • Na obozie przewidzieliśmy 10 dni treningowych
 • Kadra trenerska składa się z Olimpijczyków - Pawła Korzeniowskiego i Marcina Cieślaka, a także psychologów i doświadczonych nauczycieli
 • Jest możliwość skorzystania z zorganizowanego przez nas transportu z i do Warszawy
 • Ośrodek COS Zakopane jest wysokiej klasy ośrodkiem sportowym i zapewnia wyjątkowo dobrą opiekę nad sportowcami. - Dieta składa się z 3 pełnowartościowych posiłków w formie bufetu. W przypadku specjalnych wymagań dietetycznych, uprzejmie prosimy o kontakt.

Co nas czeka

Na naszych wyjazdach zawsze dzieje się coś ciekawego! 

Ciekawy plan dnia 

Na CAMPie nigdy nie ma nudy! Codziennie wspólnie spędzamy czas na świeżym powietrzu, uprawiamy różne sporty, uczymy się, rozwijamy no i przed wszystkim zajawkujemy na całego. Jak co roku, przygotowaliśmy dla Was 10 dni pełnych wrażeń.

Treningi pod okiem Mistrzów

Paweł i Marcin są częścią naszej paczki i prowadzą wszystkie treningi w wodzie i na lądzie. Nasi Mistrzowie są z nami przez cały obóz i skupiają swoją uwagę na Waszym rozwoju. Chłopaki często wchodzą do wody, aby pokazać Wam trudniejsze elementy techniczne lub po prostu pościgać się z CAMPowiczami.

Warsztaty techniki pływania

Na basenie codziennie pracujemy nad techniką. Każdego dnia na warsztat bierzemy inny styl pływacki oraz intensywnie skupiamy się na elementach takich jak skoki i nawroty. Okres wakacyjnej przerwy sprzyja poprawie techniki, ponieważ łatwiej jest nam wtedy stworzyć nowe nawyki.

Analiza Wideo

Świadomość to tajna broń każdego sportowca. Na obozie poznajemy różne typy treningów oraz efekty jakie przynoszą, a także analizujemy technikę z użyciem kamer wideo. Filmy oglądamy wspólnie, omawiając przy tym zagadnienia techniczne i błędy.

Warsztaty filmowe

Trener Kacper prowadzi na Campie warsztat z kręcenia filmów i blogów. W dzisiejszych czasach umiejętność przekazania swojej wizji i osobistej marki często się przydają. Wspólne oglądanie Waszych projektów to dla nas jeden z fajniejszych momentów obozu

Rozwijające zajęcia na lądzie 

Wzmacniamy się nie tylko w wodzie, ale również na lądzie. Treningi na sali, siłowni czy z piłkami są ważnym elementem naszego sportowego rozwoju. Oczywiście nie zapominamy też o dobrej zabawie. Codziennie gramy w przeróżne gry zespołowe i rywalizujemy na torach przeszkód na boisku.

Przygotowanie do sezonu pływackiego 

Ośrodek w Zakopanem leży na wysokości ponad 900 metrów nad poziomem morza. Jest to bezpieczna wysokość na szkolenie pływackie młodzieży, ale niewątpliwie stanowi nowy bodziec treningowy, który jest odczuwalny po powrocie na niziny. Na obozie budujemy formę stopniowo. Zaczynamy od treningów technicznych, następnie przechodzimy do coraz trudniejszych zadań, aby na koniec obozu Wasza forma była możliwie jak najwyższa.

Rozwój kreatywny

Oprócz zajęć sportowych, zależy nam na rozwijaniu kreatywności CAMPowiczów. Organizowane przez nas konkursy i zabawy pozwalają uczestnikom rozwinąć swoje talenty artystyczne, pomóc przełamać się podczas wystąpień publicznych i uczą rozwiązywać problemy.

Trening charakteru 

Camp sportowy to doskonały czas na ćwiczenie samodzielności, dyscypliny, zaradności i zarządzania czasem. Jako cel stawiamy sobie stworzenie dla Was idealnych warunków do rozwoju osobistego. Legenda głosi, że gdy podpadnie się 'Korzeniowi', możliwe staje się siedzenie na niewidzialnym krzesełku...

Odpoczynek od technologii 

Telefony dostają od nas wolne na cały dzień! Na czas od śniadania do kolacji swoją uwagę poświęcamy zajęciom oraz budowaniu relacji z przyjaciółmi. Wieczorem zwracamy telefony właścicielom. Możecie wtedy opowiedzieć rodzicom i znajomym o obozowym dniu pełnym wrażeń.

Aktywność na świeżym powietrzu

Każdy zajawkowicz kocha spędzać czas na świeżym powietrzu. Gdy tylko pogoda na to pozwala (brak tornado lub trzęsienia ziemii) znajdziecie nas na zajęciach na łonie natury lub okolicznych obiektach sportowych.

Ciekawi ludzie

Zarówno kadra jak i uczestnicy to ciekawi świata i ambitni ludzie. W naszej ekipce każdy jest mile widziany, ponieważ każdy z nas jest wyjątkowy. Z CAMPu wyjedziecie z paczką nowych przyjaciół! Przez 6 lat organizacji CAMPów doświadczyliśmy już dziesiątki Waszych pięknych przyjaźni, z których wiele trwa do dziś.

Wspólne wieczorki

Wieczorami czas na chill i integrację. Po dniu pełnym treningów i wrażeń relaksujemy się grając w planszówki oraz wspólnie oglądamy filmy. W lużniejsze dni, chodzimy na odnowę biologiczną i do sauny.

opinie zawodników
i rodziców

Jesteśmy bardzo zadowoleni z pobytu naszej córki na obozie. Wróciła zadowolona, pełna energii i pozytywnych wrażeń. Wiele się też nauczyła. Na pewno wrócimy za rok. Dziękujemy Ekipie 5 styl za pełne zaangażowanie, opiekę i super atmosferę.

Marta

Jesteśmy bardzo zadowoleni z pobytu naszej córki na obozie. Wróciła zadowolona, pełna energii i pozytywnych wrażeń. Wiele się też nauczyła. Na pewno wrócimy za rok. Dziękujemy Ekipie 5 styl za pełne zaangażowanie, opiekę i super atmosferę.

Marta

Obóz był rewelacyjny. Świetna kadra. Atmosfera była super. Nie było czasu na nudę. Wszystko dopracowane w najmniejszym szczególe.

Ania

Było fantastycznie. Nie mogę doczekać się letniego obozu.

Grzesiek

Doskonały obóz dla profesjonalistów i początkujących. Atmosfera rewelacyjna, super ekipa.

Maciek

Obóz jak zwykle super! Dużo różnych zajęć dodatkowych oprócz treningów na basenie. Rewelacyjna atmosfera i bardzo miła kadra! Buziaki dla Zosi, Marcina, Pawła i Kacpra :) Jesteście świetni. Na pewno widzimy się w przyszłym roku, albo i zimą :)

Kornelia

Super wykwalifikowana kadra: p. MARCIN CIEŚLAK I p. PAWEŁ KORZENIOWSKI. P. Kacper to jest mistrz dobrego humoru, fajnych dźwięków. Tak i tak bedzie IBIZA! Pani Zosia i Pani Martyna są bardzo opiekuńcze (dla tych najmniejszych), uśmiech nie schodzi z twarzy. Jak nie zaufać takiej kadrze!

Julia

Świetny obóz! Super ludzie!Doświadczeni trenerzy i przemili opiekunowie. Polecam wszystkim,którzy chcą doświadczyć świetnej przygody i mile spędzić czas! 😉

Marysia

Profesjalizm, fachowa organizacja, super atmosfera i wspaniale spędzony czas, takim zdaniem mogę opisać moje wspomnienia z obozu. Teningi pod okiem profesjonalnych trenerów to była czysta przyjemność. Dziękuję za super spędzony czas 😀

Michał

Obóz w Zakopanem był jak zwykle super. Jeździmy z Wami od początku. Dzieciaki czekają na następny!

Maciek

Obóz w Zakopanem to świetna przygoda. Można było doskonalić techniki pływania, czerpać wiedzę od trenerów, rozwijać nowe umiejętności, np. kręcenie vloga. Dodatkowo czas spędzony z przyjaciółmi sprawił, że chciałam tam zostać jeszcze dłużej.

Michalina

Najbardziej na tym obozie podobała mi się atmosfera. Atrakcje, zajęcia i kadra są super! Chciałbym w następny roku przyjechać.

Błażej

Obóz w Zakopanem dostarczył mojemu dziecku niezapomnianych chwil z prawdziwymi fachowcami. Poza treningami dzieci miały możliwość uczestnictwa w warsztatach kreatywnych oraz przeróżnych konkursach i zabawach. Obóz z 5Styl to doskonała forma wypoczynku dla młodych sportowców. Do zobaczenia na kolejnych obozach!

Piotr

co jest w cenie?

Cenimy sobie komfortowe warunki pracy i stawiamy na zajęcia w małych grupach. Dzięki temu możemy nawiązać bliższą relację z każdym obozowiczem. To również pozwala dostosować program zajęć do indywidualnych potrzeb i umiejętności uczestników, aby każdy czuł swobodę! 

good vibes

Super ekipka, w której każdy jest mile widziany

Good Food

3 pełnowartościowe posiłki dziennie

Ubezpieczenie NNW

Raczej się nie przyda, ale zawsze warto mieć

Hotel

Zakwaterowanie w hotelu o sprawdzonym standardzie

Zajęcia Sportowe

Zajęcia na dobrze wyposażonych obiektach sportowych

Moc atrakcji

Dzień wypełnony rozwijającymi zajęciami

Kadra

Wykwalifikowani nauczyciele, trenerzy i psycholodzy

Gifts

Upominki dla każdego uczestnika

Foto & VIdeo

Codzienne relacje oraz film i galeria na zakończenie wyjazdu

co warto spakować

 • 2x okularki na basen
 • 2x kostium/kąpielówki na basen
 • 2x czepek
 • Standardowy sprzęt na basen (płetwy, łapki, rurka)
 • Stroje sportowe (buty na salę i na boisko)
 • Wygodne buty do chodzenia po górach
 • Mały plecak na wycieczki
 • Czapkę z daszkiem

Wszystko, dzięki czemu czujesz się komfortowo!

zapisz się już dziś