Strona główna/Dorośli/Test Mleczanowy

Test Mleczanowy

Test z badaniem krwi pozwalający na określenie tempa stref treningówych

TEST MLECZANOWY
Test mleczanowy skierowany jest dla osób chcących poznać swoje strefy treningowe podczas pływania. Mówimy tutaj o wyznaczeniu poziomów 2mmol/3mmol/4 mmol/ Vo2max. Dzięki testowi (8*100dow) określimy na jakich prędkościach powinniśmy trenować, aby poprawić swoje parametry tlenowe i beztlenowe. W teście mierzymy zakwaszenie organizmu oraz tętno.

PLANY TRENINGOWE
Plan treningowy skierowany jest dla osób, które chcą rozwinąć się w pływaniu. Trening rozpisywany jest odpowiednio do naszych umiejętności na podstawie testu mleczanowego oraz naszych sportowych celów (sprint, średni dystans, a może pływanie długodystansowe) Po konsultacji z naszym trenerem, dostosowujemy odpowiednie obciążenia oraz program szkolenia które pomogą się nam rozwijać w okresie treningowym.

Kontakt oraz Zapisy
509 249 354

CZAS TRWANIA: 90 minut

TRENER: Paweł Korzeniowski

CENA:

MIEJSCE:


Zgoda "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przedstawienia mi oferty (zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, zwane „RODO”)."