baner.jpg
C6vImjNWcAE5wH-.jpg
50333eafbd544_o.jpg
IMG_7185 (1).jpg
baner.jpg

Bio


Obóz z olimpijczykami

SCROLL DOWN

Bio


Obóz z olimpijczykami

 

 

5Styl Next Level Swimming zaprasza na letni obóz w Gniewinie!  Zawodnicy spędzą tydzień w najnowocześniejszym ośrodku sportowym w Polsce pod opieką czołowych polskich pływaków, olimpijczyków Pawła Korzeniowskiego i Marcina Cieślaka. Obóz jest świetną okazją na podniesienie swoich umiejętności sportowych i wspólnego treningu z doświadczonymi zawodnikami. Będziemy pracować nad poprawą techniki z użyciem analizy video, nowoczesnym treninigiem na lądzie (program ćwiczeń trenera Ryana Lochte z USA­), ćwiczyć siłę mentalną i przygotowanie do startu. Wszystko odbędzie się w miłej i koleżeńskiej atmosferze. Zawodnicy będą mieli okazję zaprzyjaźnić się z olimpijczykami i pozyskać cennych mentorów na przyszłość.

 

 
C6vImjNWcAE5wH-.jpg

New Page


New Page


Jak zwykle największy nacisk stawiamy na indywidualne podejście, dokładną analizę techniki i pracę w małych grupach. Nasz program jest oparty na najnowocześniejszych metodach treningowych używanych przez czołowych pływaków z USA. W 5Styl każdy zawodnik staje się częścią zgranej grupy i korzysta z indywidualnych porad od naszych mistrzów. Praca w kilkuosobowych grupach pozwala nam na poświęcenie pełnej uwagi każdemu zawodnikowi, co przynosi nieocenione efekty. Razem z naszymi zawodnikami budujemy zgraną drużynę, gdzie wszyscy nawzajem się dopingują i wspierają. 5Styl bierze pełną odpowiedzialność za progres naszych pływaków.

 

Poza zajęciami, jak zawsze dobrze się bawimy. Łączymy pożyteczne z przyjemnym, więc przygotowaliśmy wiele ogólnorozwojowych gier, zabaw i ciekawych spotkań, aby popołudniami razem cieszyć się wakacjami.

50333eafbd544_o.jpg

Ride to Live


Hotel Mistral

Sport

Ride to Live


Hotel Mistral

Sport

IMG_7185 (1).jpg

New Page


New Page


TERMINY OBOZÓW

I-turnus 13.08.-19.08.2017

II- turnus 20.08.-26.08.2017

 

PRZEDZIAŁ WIEKOWY (9-14)

GRUPY MAX 6 osób
Maxymalna liczba uczestników: 12 osób

 

MIEJSCE ZAKWATEROWANIA

Centrum Sportowo-Konferencyjne Hotel Mistral Sport****

 

Hotel Mistral Sport to czterogwiazdkowy – nowoczesny i komfortowy obiekt, wybrany i doceniony przez Mistrzów Świata i Europy w Piłce Nożnej – Reprezentację Hiszpanii podczas Euro 2012. Hotel Mistral Sport położony jest w Gniewinie, w malowniczej okolicy na północnych Kaszubach, w odległości 60 km od Gdańska.

 

 

POSIŁKI- pełnowartościowe wyżywienie przygotowane specjalnie dla naszych zawodników

 

Śniadanie – Restauracja 3 korony (ciepły posiłek, stół szwedzki)

Obiad –  Restauracja 3 korony (ciepły posiłek, wydzielona porcja)

Kolacja –  Restauracja 3 korony (ciepły posiłek, stół szwedzki)

 

Dojazd oraz odbiór z obozu we własnym zakresie.

 

**Ilość miejsc jest mocno ograniczona

 

Cennik:

I turnus – 2499 PLN

II turnus – 2499 PLN

I + II turnus – 4499 PLN